واکنش متفاوت «شفر» به استعفاي افتخاري
شماره خبر : 146825
سرمربي استقلال در پستي اينستاگرامي از تمامي ارکان اين باشگاه گله کرد و گفت که آبي ها شرايطي بحراني دارند.

به گزارش روزنامه نود ، وينفرد شفر سرمربي آلماني استقلال بعد از اتفاقات روز چهارشنبه اين باشگاه و در واکنش به استعفاي افتخاري با انتشار پيامي در صفحه شخصي خود نوشت:

"بين جام جهاني و جام ملت هاي آسيا و در فاصله چند هفته تا رقابتي ترين دوره ليگ قهرمانان آسيا در حال حاضر با دشوارترين فصل قابل تصور رو به رو هستيم. ما سخت تلاش مي کنيم که يک تيم بسازيم اما مي خواهم صادق باشم. انتظارات بايد مطابق حقايق باشند و حقيقت اين است که کار بيشتري پيش روي ما است اگرچه مشکلات بيش از آن چيزي است که انتظار داشتيم.

ما آماده نيستيم و به بازيکنان بيشتري نياز داريم. همه قراردادها بايد امضا و حقوق ها پرداخت مي شدند. من نترسيدم، آماده ساخت يک تيم جديد هستم و عاشق توسعه و کار با بازيکنان جوان هستم اما براي به دست آوردن موفقيت ما به زمان نياز داريم.

اين بسيار ساده است و ممکن است براي برخي از شما حقيقت تلخي باشد. در حال حاضر همه چيزي که در 10 ماه گذشته ساختيم، در خطر قرار دارد. اگر ما بتوانيم بازيکنان کليدي را برگردانيم و دو بازيکن بيشتر به تيم اضافه کنيم، شرايط براي ما فرق مي کند و انتظارات بالاتر مي رود. من به باشگاه بارها گفته ام و حالا اين مسئوليت بر عهده آنها است. من رئيس نيستم؛ من معاون ورزشي نيستم؛ من عضو هيات مديره نيستم و فقط يک مربي ساده هستم. پس مي توانم پيشنهاد بدهم که از نظرات و تجربيات من استفاده کنيد.

اکنون در کمپ تمريني هستيم و بايد روي تمرينات متمرکز باشيم اما يک روز و شب بدون مشکل سپري نشده است. در بحران ما احتياج داريم که قواعد ابتدايي و مديريت بحران را دنبال کنيم. خونسرد باشيم، تصميمات عصبي نگيريم، استعفا ندهيم و بدون نقشه و دور انديشي روند خود را تغيير ندهيم و در نهايت جنگ هاي بي دليل را آغاز نکنيم زيرا اين موضوع انرژي بيشتري از ما خواهد برد. نفس عميق بکشيد و اجازه بدهيد ما کار خود را انجام دهيم. اجازه بدهيد حرکت خود را به سمت سپيده دم آغاز کنيم و تمرکز ما روي کار خودمان است. عمل از کلمات قدرت بيشتري دارد و نبايد اين نکته را فراموش کنيم.

آدمهاي نزديک به تيم و باشگاه مي دانند که چه چيزي به ما کمک مي کند و اگر صادق باشيم، اگر مي خواستيد مي دانستيد که چگونه بايد با من ارتباط برقرار کنيد. اگر دنبال کمک هستيد، خوش آمديد و با من تماس بگيريد و من مشتاق اين موضوع خواهم بود."

سرمربي استقلال در شرايطي با انتشار اين پيام خود به وجود بحران در باشگاه اعتراف کرده که پيش از اين همواره در صحبت هاي او شاهد اميدواري به آينده بوديم. شفر در اين پيام هر چند صراحتا از افتخاري و ديگر اعضاي باشگاه انتقاد نکرده اما رفتار مديرعامل باشگاه براي استعفا از جايگاه خود را اقدامي عصبي قلمداد کرده و عقيده دارد که اين موضوع باعث مي شود انرژي بيشتري از استقلال گرفته شود.

شرايط بحراني باشگاه استقلال حالا باعث شده تا شفر نيز لب به انتقاد از اين باشگاه بگشايد و مشخص نيست در فاصله يک هفته تا شروع ليگ برتر، چه شرايطي در انتظار آبي ها خواهد بود. سرمربي استقلال صراحتا از عدم آمادگي و کمبود بازيکن در اين باشگاه صحبت به ميان آورده و اين انتقادات در شرايطي مطرح مي شود که آبي ها ديگر فرصت چنداني براي تکميل تيم خود ندارند.


@navaddaily

ارسال در: چهارشنبه 27 تير ساعت 16:08 (1397/4/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن