پرسپوليس از پنجره بسته به بهشت رسيد + عکس
شماره خبر : 146796
باشگاه پرسپوليس عملکرد خوبي در فصل نقل و انتقالات داشته است.

تيم فوتبال پرسپوليس فصل گذشته با 64 امتياز در جايگاه نخست ليگ هفدهم قرار گرفت و براي دومين سال متوالي قهرمان ليگ شد. برخلاف تصورها که همه بر اين باور بودند پرسپوليس به دليل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات با فراز و نشيب‌هاي بسياري مواجه است اما مسئولان باشگاه توانستند براي نيم فصل دوم بازيکنان خوبي را در اختيار بگيرند.

ورودي‌هاي قطعي پرسپوليس:

 

 

اميد عاليشاه: 

بازيکني که دو فصل گذشته به دليل گذراندن خدمت سربازي با اتفاقات بسياري مواجه شد. وي فصل گذشته در تراکتور بازي کرد و اکنون با پايان خدمت سربازي قرارداد خود را با قرمزها تمديد کرد. با رفتن فرشاد احمدزاده حضور اميد عاليشاه مي‌تواند به سرخپوشان کمک بسياري کند. 

 

 

 

سروش رفيعي:

رفيعي دو فصل قبل در نيم فصل دوم از تراکتور به پرسپوليس پيوست و توانست در قهرماني سرخپوشان تاثيرگذار باشد. بعد از درخشش رفيعي در جمع سرخپوشان وي به تيم الخور پيوست اما رفيعي تصميم گرفت در نيم فصل دوم بار ديگر به جمع قرمزها بازگردد. رفيعي مي‌تواند در نيم فصل دوم جايگزين بسيار خوبي براي محسن مسلمان شود.

 

 

مهدي ترابي:

تيم فوتبال پرسپوليس براي رسيدن به جام قهرماني ليگ قهرمانان آسيا نياز به جذب ستاره‌هايي همانند ترابي دارد. اين بازيکن  در دهم تيرماه با قراردادي به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست. با توجه به محروميت نقل و انتقالاتي پرسپوليس، توافقي ميان باشگاه پرسپوليس، سايپا و ترابي انجام شد که بر اساس آن او پس از نيم فصل بازي در سايپا، به صورت رسمي به پرسپوليس اضافه خواهد شد. وي مي‌تواند به عنوان هافبک تهاجمي و مهاجم همانند عاليشاه در پست‌هاي مختلف قرار گيرد و مهاجمان تيم را براي حمله به سمت دروازه حريف آماده کند. اگر روزي وحيد اميري از اين تيم برود ترابي گزينه بسيار خوبي براي جايگزيني ستاره قرمزها باشد.

 

 

مهدي شريفي:

باشگاه پرسپوليس با مهدي شريفي مهاجم فصل گذشته سپاهان به مدت 2 سال با اين بازيکن قرارداد امضا کرد. شريفي فوتبال خود را از آکادمي ذوب‌آهن اصفهان شروع کرد و تا نوجوانان در اين تيم بود. پس از وقفه‌اي يک ساله، به تيم بزرگسالان سپاهان نوين پيوست و سپس در تيم اميد سپاهان حضور پيدا کرد. او در سال 91 در تيم اميد سپاهان، به عنوان آقاي گل ليگ اميدهاي کشور دست يافت. وي در سال 91 به تيم بزرگسالان سپاهان پيوست.او اولين بازي رسمي خود را براي سپاهان در تاريخ 15 مرداد 92 در هفته سوم ليگ برتر در بازي با گسترش فولاد که به عنوان بازيکن تعويضي توسط زلاتکو کرانچار به ميدان فرستاده شده بود، به انجام رساند و موفق شد يک پاس گل بدهد.پس از آن، شريفي در بازي‌هاي بعدي بيشتر مورد استفاده گرفت تا اينکه به بازيکن ثابت سپاهان تبديل شد.

 

 

مهدي شيري:

اين مدافع سابق تيم اميد که در تيم‌هاي نفت و پيکان سابقه بازي را در ليگ‌ دارد، با حضور در باشگاه پرسپوليس کار عقد قرارداد با اين باشگاه را به نتيجه رساند.  شيري بايد تا نيم فصل براي حضور در پرسپوليس صبر کند.

 

 

خروجي‌هاي قطعي پرسپوليس:

محسن مسلمان: ذوب‌آهن

صادق محرمي: دينامو زاگرب

فرشاد احمدزاده: اشلاسک وروچلاو

خروجي‌هاي احتمالي پرسپوليس:

عليرضا بيرانوند و وحيد اميري

@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 21 تير ساعت 14:31 (1397/4/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن