قدوس: لاليگا اولويت من است
شماره خبر : 146787
موضوع جدايي سامان قدوس از اوسترشوند ، به نظر وارد جدي ترين فاز خود شده و بايد به زودي منتظر اخبار جدايي او از اين باشگاه سوئدي بود.

ستاره 24 ساله ايراني، فصل بسيار خوبي را با اوسترشوند سپري کرد و علاوه بر گل‌هايي که در ليگ سوئد براي اين تيم به ثمر رساند، در ليگ اروپا نيز خوش درخشيد و همين درخشش باعث شد توجهات زيادي به سوي او جلب شود. اخبار چند روز اخير حاکي از آن بود که سامان احتمالا راهي ليگ چين خواهد شد و فوتبالش را در آسيا ادامه خواهد داد ولي سامان اين موضوع را رد کرد و گفت که پيشنهادات خوبي از تيم‌هاي بزرگ اروپايي در اختيار دارد.

او گفت:" من پيشنهاداتي از تيم‌هاي چيني داشتم ولي فعلا به فکر پول نيستم. هنوز براي حضور در ليگ چين خيلي جوان هستم. شکي ندارم که پول مهم است ولي نمي‌تواند روياي کودکي من را از من بگيرد بايد در مسير درست گام بردارم. لاليگا ليگ مورد علاقه من است، همچنين در مورد ليگ برتر و بوندس ليگا هم فکر مي‌کنم. ايجنتم و دنيل کيندبر – رئيس باشگاه اوسترشوند- مي‌دانند که بهترين تصميم براي من چه خواهد بود."

دنيل کيدنبرگ، رئيس باشگاه اوسترشوند نيز رد پيشنهاد چيني ها را تاييد کرد و مدعي شد که سامان از تيم‌هاي بزرگ اروپايي پيشنهاد دارد. او گفت:" بله، پيشنهادي از چين براي سامان وجود دارد ولي باشگاه‌هاي بزرگي در اروپا خواهان جذب او هستند. بوردو يکي از باشگاه‌هايي است که به جذب او ابراز تمايل کرده است. هنوز پيشنهادي دريافت نکرده ايم ولي آنها به شدت خواهان جذب سامان هستند ولي حتي باشگاه‌هاي بزرگتر از بوردو نيز شرايط او را جوايا شده اند و بايد ببينيم کدام تيم پيشنهاد مناسب تري ارائه مي‌کند."

ارسال در: چهارشنبه 20 تير ساعت 15:31 (1397/4/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن