قدوس: پيشنهاد مالي هنگفتي از چين دارم
شماره خبر : 146758
هافبک تيم ملي ايران و عضو باشگاه استرشوندس سوئد به شايعات رفتنش به سوپر ليگ چين پايان داد.

به نقل از سايت «fotbollskanalen» سوئد، اخيرا شايعات زيادي درباره سامان قدوس، هافبک ايراني استرشوندس سوئد شنيده مي‌شود. قدوس بازيکني است که بيشترين موفقيت را در سال‌هاي اخير به همراه تيمش داشته است.
اخيرا عنوان شد که بازيکن 24 ساله در حال جدايي از باشگاه استرشوندس سوئد است و اکنون پيشنهاد‌هاي زيادي براي باشگاه سوئدي رسيده است.
قدوس در اين باره گفت: تعداد کمي از پيشنهاد‌ها وجود دارد، اما هميشه شايعات و حدس و گمان‌هاي زيادي مطرح مي‌شود. کيندنبرگ (رئيس باشگاه استرشوندس) اگر شما مورد توجه باشيد، او شما را دعوت مي‌کند و با شما صحبت مي‌کند. به نظرم اکنون هيچ چيز قابل توجهي وجود ندارد و پيشنهاد جديدي را نشنيدم. هنوزم در‌ها براي رفتن باز است و وقت زيادي را پيش رو داريم.
هافبک تيم ملي ايران درباره شايعات پيشنهاد از چين و اينکه آيا دوست دارد به چين برود، گفت: بله پيشنهادي از چين دارم. اين پيشنهاد پول هنگفتي است، اما من کسي نيستم که در شرايط کنوني به پول فکر کنم. من خيلي جوان نيستم، ولي سنم کمتر از آن است که به چين بروم. چندين بار گفتم نه. چون مي‌خواهم ببينم که چقدر مي‌توانم در زندگي فوتبالي پيش بروم. البته پول نيز مهم است، اما براي من کافي نيست، چون من جوان هستم و در مسير درستي قرار گرفتم. من کماکان ادامه خواهم داد و به چين نخواهم رفت.
قدوس در پاسخ به اينکه آيا اروپا با روياي او منطبق است، پاسخ داد: بله. هافبک تيم ملي ايران در ادامه درباره اينکه کدام ليگ‌ها را ترجيح مي‌دهد، گفت: هميشه ليگي که ترجيح مي‌دادم، لاليگا است. البته ليگ انگليس يا بوندسليگا نيز خوب هستند. مدير برنامه‌هاي من و کيندربرگ مي‌دانند که کدام ليگ‌ها برايم مناسب است.

 @navaddaily


ارسال در: سه شنبه 19 تير ساعت 11:20 (1397/4/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن