فرانسوي که ممکن است توپ طلا را ببرد/ تورج عاطف
شماره خبر : 146694
بازي فرانسه و اروگوئه به گونه اي هماوردي ستارگان لاليگا و سري آو لو شامپيونا و ليگ برتر انگلستان هم مي توانست باشد .

 در ترکيب دو تيم گودين کاپيتان اروگوئه و‌گريزمان ستاره فرانسوي ها آتلتيکو مادريدي و اومتيتي و سوارز بارسلونايي و واران رئال مادريدي بودند. گريزمان و گودين را مي توان فرماندهان ارتش تيمهايشان دانست که در اين بين گريزمان با يک پاس گل و‌به ثمر رساندن يک گل بارديگر يک  ستاره با شماره هفت و از شهر مادريد را به اوج موفقيت رساند. گريزمان در جام جهاني که ستارگان بزرگي که قرار بود نقش  رهبر تيم هايشان را بازي کنند يک نمونه بود . مسي و رونالدو و اينيستا و مسوت اوزيل  مرداني با غناي تکنيکي و دقت پاس بالا و تنظيم کننده ضربان قلب تيمشان بايد مي شدند اما کم فروغي آنها امروز آرژانتين و آلمان و پرتغال و اسپانيا را حذف شده  جام جهاني کرده است و فرانسه به رهبري گريزمان اولين تيم نيمه نهايي پر هيجاني است که بايد در مقابل برزيل يا بلژيک بازي کند .جايي که گريزمان بايد رهبري بالاتر از   کوتينيو و يا هازارد باشد.

گريزمان 27 ساله نه تنها بر عليه هشتگ هايي که بر عليه او ساخته شده بود جنگيد بلکه نشان داد  او مردي است که لايق شماره 7 است که برتن بسياري از بزرگان فوتبال نظير جرج بست و کانتونا و بکهام اسطوره گريزمان بوده است. گريزمان چون بکهام از پيراهن آستين بلند استفاده مي کند و مي دانيم در سال 2016 در کنار رونالدو و مسي بعنوان کانديد بهترين مرد سال انتخاب شد.

گريزمان در انيميشني بجاي سوپر من سخن گفته است و امشب نقش  يک سوپرمن را در اولين بازي يک چهارم نهايي اجرا کرد. او مردي است که در کنار هنرهاي فردي و تکنيکي از خاصيت هاي  منحصربه فرد يک ورزشکار بهره مي برد   حکايت محروميت آتلتيکو مادريد و عدم جدائي گريزمان را در فصل پيش به ياد داريم در حاليکه منچستر يونايتد حاضر بود گريزمان را به آرزويش يعني حضور در تيم اسطوره سالهاي نوجواني اش ديويد بکهام برساند  اما گريزمان  بخاطر بسته بودن پنجره روخي بلانکوس ( قرمز و سپيدها) در تيم ماند و با آتلتيکو توانست قهرمان ليگ اروپا شود. به  صحنه به ثمر رسيدن گل دوم فرانسه توسط گريزمان و اشتباه فرناندو موسلرا که مي نگريستيم متوجه مي شديم که خود گريزمان هم با دروازه بان نگون بخت اروگوئه همدردي کرده  و شادي نکرد
گريزمان در کنار ستارگان بي نظير خروس هامي تواند فرانسه را فاتح مطلق روسيه کند اتفاقي که حتي ناپلئون بناپارت  موفق به انجام ان نشد! گريزمان مي تواند فاتح توپ طلايي فوتبال شود.

ارسال در: شنبه 16 تير ساعت 01:48 (1397/4/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن