عاليشاه: براي بازي مقابل استقلال در سوپرجام آماده‌ايم/ تمرينات مارکو در پرسپوليس هميشه سخت است
شماره خبر : 146676
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ما براي برگزاري سوپرجام مقابل استقلال آماده هستيم اما بايد ديد تصميم مسئولان برگزار کننده درخصوص اين بازي چه خواهد بود.

اميد عاليشاه  درخصوص تمرينات تيم پرسپوليس در اردوي کرواسي گفت: اردوي خيلي خوبي برگزار مي‌کنيم اما مطابق معمول فشار تمرينات بسيار بالا است. ما تمرينات سختي انجام مي‌دهيم و مربيان برنامه‌هايي براي ما در نظر گرفته‌اند تا به بهترين شکل آماده شويم. خوشبختانه کمپي که در آن حضور داريم کمپ بسيار خوبي است و فکر مي‌کنم اين اردو به ما در آينده‌ ليگ کمک زيادي خواهد کرد. 

وي درخصوص بازي‌هاي تدارکاتي تيم پرسپوليس در اردوي کرواسي هم اظهار داشت: تا اينجا يک بازي تدارکاتي داشتيم که طبق درخواست مربيان حريف ما يک تيم ضعيف بود و با تشخيص کادر فني در اين بازي به ميدان رفتيم اما فکر مي‌کنم سه بازي بعدي ما بازي‌هاي سنگين‌تري باشد و با تيم‌هايي بازي مي‌کنيم که به مراتب از حريف اول ما بهتر خواهند بود. 

بازيکن تيم پرسپوليس درباره تمريناتي که مارکو براي آنها در نظر گرفته و گفته مي‌شود اين موضوع نفس بازيکنان را گرفته افزود: مارکو هميشه همين گونه کار مي‌کند. او در تهران و در کرواسي تمرينات پرفشاري براي بازيکنان در نظر مي‌گيرد و اينجا هم تمريناتش فرق نکرده است. مطابق برنامه دو روز تمرين سنگين و يک روز استراحت داريم تا بدن‌ها خودشان را آزاد کنند. البته بايد بگويم که شرايط آب و هوايي اردوي ما بسيار خوب است و اگر مي‌خواستيم در تهران که هوا بسيار گرم است تمرين کنيم قطعا بدن‌هاي ما نابود مي‌شد چرا که هواي بهاري کرواسي باعث شده تا از هر نظر شرايط براي ما بهتر باشد. 

عاليشاه درخصوص اينکه آيا تيم پرسپوليس براي شروع ليگ به آمادگي کامل مي‌رسد يا نه، اظهار داشت: به هر حال در هفته‌هاي اول کمي زمان لازم است تا يک تيم به بهترين شرايط برسد اما اميدوارم که تا آغاز بازي‌هاي ليگ ما به شرايط خوبي برسيم. ما تمريناتمان را زودتر از ساير تيم‌ها آغاز کرديم و انشاءالله تا آغاز بازي‌هاي ليگ تيم به صورت کامل جا بيفتد. 

وي در پاسخ به اين سوال که آيا براي سوپرجام آماده هستيد و اينکه شفر سرمربي استقلال مدعي است که نبايد اين بازي برگزار شود چون ميزان احتمال مصدوميت بازيکنان بالا مي‌رود، تصريح کرد: من به عنوان يک بازيکن بايد تمرين کنم اما اينکه تصميم‌گيرندگان در خصوص برگزاري اين بازي چه نظري دارند من از آن بي‌اطلاعم. ما تمريناتمان را زود آغاز کرديم و فکر مي‌کنم براي انجام سوپرجام آماده‌ايم اما قطعا آقاي برانکو يک ديدگاه دارد، آقاي شفر يک ديدگاه ديگر دارد و مسئولان برگزار کننده بازي هم نظر ديگري خواهند داشت. بايد ببينيم که درنهايت چه تصميمي درخصوص اين بازي گرفته خواهد شد.

ارسال در: جمعه 15 تير ساعت 12:21 (1397/4/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن