عزت‌اللهي: تمام اعضاي تيم مصمم به شکست پرتغال هستند
شماره خبر : 146416
هافبک تيم ملي فوتبال ايران اعلام کرد تمام ملي‌پوشان مصمم هستند تا دست پر بازي برابر پرتغال خارج شوند.

تيم ملي فوتبال ايران دوشنبه بايد در جدالي حساس برابر پرتغال به ميدان بروند. ايران با برد در اين مسابقه صعودش را به مرحله بعد قطعي خواهد کرد.

سعيد عزت‌اللهي که گل او در جريان بازي با اسپانيا مردود اعلام شد اميدوار است که بتواند اين بار برابر پرتغال به ايران کمک کند تا از آزموني دشوار سربلند خارج شود.

او درباره بازي با پرتغال گفت: تمام تمرکز ما الان کاملا روي بازي با پرتغال است. کار بسيار دشواري در پيش داريم ولي اين را بدانيد تمام اعضاي تيم مصمم هستند که اين بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم. براي پيروزي برابر پرتغال و صعود به مرحله بعد تمرين‌هاي بسيار خوبي خواهيم داشت و تلاش  خواهيم کرد نتيجه بگيريم.

هافبک تيم ملي ايران اضافه کرد: نتيجه برابر اسپانيا مي‌توانست براي ما بهتر باشد. ما شايسته بيشتر از اين‌ها بوديم. به خاطر همين چيزهاست که فوتبال را ورزش زيبا مي‌گويند. بعضي وقت‌ها توپ خيلي راحت نمي‌خواهد وارد دروازه شود و شما هرچقدر تلاش مي‌کنيد به نتيجه نمي‌رسيد. نمايش ما برابر اسپانيا آن هم با در نظر گرفتن اين که تيم ما تيم جواني است بسيار خوب بود. خيلي از مردم از اين بازي لذت بردند چون ما با قلب‌هايمان بازي کرديم.

تيم ملي فوتبال ايران تا زماني که  ديگو کاستا در دقيقه 54 کشورش را به گل رساند، فوتبالي بسيار دفاعي ارائه داد. اين گل باعث شد ايران پيشروي کند و دردسرهاي زيادي براي اسپانيا ايجاد کند. عزت‌اللهي درباره گلي که برابر اسپانيا به ثمر رساند و اين گل در نهايت با بازبيني تصاوير مردود اعلام شد گفت: من يه لحظه فکر کردم توپ گل شده است. بعد از آن به فکر تمام سختي‌هايي افتادم که پشت سر گذاشتم. من بازي اول هم غايب بودم و فشار زيادي روي من بود. خدا به من کمک کرد تا بازي خوبي به نمايش بگذارم اما متاسفانه گل ما مردود اعلام شد. الان کمي ناراحت هستيم ولي براي اين که هواداران‌مان را در بازي آخر خوشحال کنيم تمام تلاش‌مان را به کار خواهيم بست

ارسال در: سه شنبه 1 تير ساعت 21:25 (1389/4/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن