اوسيانو: اگر ايران هم رونالدو داشت به او وابسته مي‌شد
شماره خبر : 146414
مربي تيم ملي فوتبال ايران مي‌گويد وابستگي پرتغال به کريستيانو رونالدو طبيعي است و اگر هم ايران اگر ايران هم رونالدو داشت به او وابسته مي‌شد.

به نقل از سايت RSport، تيم ملي فوتبال ايران دوشنبه بايد برابر پرتغال به ميدان برود. يکي از اين دو تيم بعد از پايان مسابقه جشن صعود به مرحله بعد خواهد گرفت. اوسيانو کروز دستيار کارلوس کي‌روش که او هم مليت پرتغالي دارد قبل از اين بازي به رسانه‌هاي کشورش گفت: ما کاملا به اين موضوع واقفيم که پرتغال تنها به کريستيانو رونالدو خلاصه نمي‌شود. با توجه به انتقادهايي که از قهرمان يورو 2016 شده است، من بايد بگويم که پرتغال در مسير درستي قرار دارد.

اوسيانو درباره بازي با پرتغال و شکست تيم  ملي ايران برابر اسپانيا گفت: طبيعي است بعد از آن شکست که واقعا ما مستحق آن هم نبوديم کمي روحيه تيم پايين آمده باشد. از  همان اول که در اين گروه قرار گرفتيم و تمرين‌هايي که با بازيکنان داشتيم هدف ما صعود به دور دوم بود. دو تيم قدرتمند در اين گروه حضور دارند که پرتغال و اسپانيا هستند. بازي کردن مقابل اين دو تيم اصلا آسان نيست. حالا ما يک بازي خيلي سخت در پيش داريم که بسيار تعيين کننده است. بايد تلاش کنيم هر طور شده برنده از زمين خارج شويم.

ارسال در: سه شنبه 1 تير ساعت 21:17 (1389/4/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن