گشوده شدن پرونده جنايي بر ضد تماشاگران برزيل در روسيه
شماره خبر : 146413
انتشار ويديوي شوخي نامناسب هواداران برزيل با دختر روس در شبکه هاي اجتماعي واکنش شديد دستگاه قضايي برزيل را به همراه داشت.

تماشاگران برزيل در جام جهاني

 جمعي از هواداران برزيل که براي تشويق تيم محبوبشان به روسيه آمده اند، در تصاوير ويديويي منتشر شده در شبکه هاي اجتماعي از دختران روس مي خواهند که کلمات ناشايستي را به زبان پرتغالي تکرار کنند! اين اقدام نشان مي دهد که شهروندان روس بدون آشنايي به زبان آنها فقط جهت شادي و پايکوبي کلمات را تکرار مي کنند. انتشار اين تصاوير در شبکه هاي اجتماعي موجي از خشم و نفرت را در ميان مردم روسيه و برزيل به همراه داشته است.
بر اين اساس دفتر دادستان فدرال برزيل اعلام کرد، پرونده اي جنايي براي انجام تحقيقات در خصوص اين اقدام شرم آور تماشاگران برزيلي بصورت ويژه و فوري گشوده شده است.
به گفته دادستاني برزيل، اين رفتارهاي توهين آميز ضد شخصيت زن است و متخلفان با برخورد سخت قانوني مواجه خواهند شد.
همچنين يکي از تهيه کنندگان اين ويديو افسري برزيلي است که مقامات نظامي برزيل وعده مجازات انضباطي او را داده اند. يک برزيلي ديگر هم به دليل اين اقدام ناشايست از کار خود اخراج شده است.
همچنين برخي گزارش ها نشان مي دهد که ويديوهاي شرم آور مشابهي نيز به زبان هاي ديگر در شبکه هاي اجتماعي منتشر شده است اما تاکنون واکنشي از دستگاه هاي قضايي اين کشورها منتشر نشده است.

ارسال در: سه شنبه 1 تير ساعت 13:10 (1389/4/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن