جام جهاني 2018| آشيل برنده نبرد برزيل - کاستاريکا را پيش‌بيني کرد
شماره خبر : 146410
آشيل، گربه سفيدبرفي و ناشنواي موزه ارمتياژ سن پترزبورگ برنده نبرد حساس تيم‌هاي ملي فوتبال برزيل و کاستاريکا از گروه E جام جهاني 2018 روسيه را پيش‌بيني کرد.

آشيل تيم ملي فوتبال برزيل را برنده بازي با کاستاريکا در ورزشگاه کرتوفسکي شهر سن پترزبورگ معرفي کرد.

مراسم پيش‌بيني صبح امروز (جمعه) در موزه ارميتاژ با حضور خبرنگاران و عکاسان برگزار شد و آشيل به سمت کاسه غذايي که کنار پرچم تيم ملي فوتبال برزيل قرار داشت رفت و محتويات آن‌ را خورد. آشيل مدت طولاني هر يک از کاسه‌هاي غذاي کنار پرچم‌هاي برزيل و کاستاريکا را بو کرد اما در نهايت به سمت پرچم برزيل رفت.

سه پيش‌بيني پيشين اين گربه سفيدبرفي و ناشنواي روسي در جام جهاني 2018 فوتبال به واقعيت پيوستند. آشيل ابتدا پيروزي روسيه برابر عربستان در ورزشگاه لوژنيکي مسکو را درست پيش‌بيني کرد. سپس ايران را برنده نبرد با مراکش در ورزشگاه سن پترزبورگ حدس زد که در نهايت هم اين‌گونه شد. سومين پيش‌بيني آشيل نيز پيروزي روسيه برابر مصر بود که اين بازي با نتيجه 3 بر يک به سود روس‌ها پايان يافت.

تيم‌هاي ملي فوتبال برزيل و کاستاريکا از ساعت 16:30 دقيقه امروز در ورزشگاه سن پترزبورگ به مصاف هم مي‌روند. برزيلي‌ها در بازي نخست برابر سوئيس به تساوي يک - يک بسنده کردند و کاستاريکا با يک گل مغلوب صربستان شده بود.

ارسال در: سه شنبه 1 تير ساعت 13:02 (1389/4/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن