پاسخ تند کي‌روش به اظهارات بازيکن اسپانيا
شماره خبر : 146393
سرمربي ايران گفت: به نظرم کارواخال نبايد انقدر از بازيکنان ايران انتقاد کند و حواسش به هم تيمي هايش در فينال چمپيونزليگ و بلايي که سر بازيکن مصري آوردند باشد.

شب گذشته دو تيم ايران و اسپانيا در ورزشگاه کازان آره نا مقابل يکديگر صف آرايي کردند و ايران با ارائه يک بازي دفاعي و منظم، کار اسپانيا براي رسيدن به گل را بسيار دشوار کرد. با اين حال اسپانيا با تک گل کاستا، به سختي توانست تيم ملي کشورمان را شکست دهد و پس از بازي، بازيکنان اين تيم از جمله کارواخال، به انتقاد از رويکرد ايران در اين بازي پرداختند و انتقاداتي مطرح کردند. کارواخال معتقد بود که بازيکنان ايران در اين ديدار وقت کشي مي‌کردند و فوتبال تميزي ارائه نکردند که صحبت هاي او با پاسخ تند کارلوس کي روش همراه شد.

سرمربي ايران در اين رابطه گفت: “به نظرم کارواخال نبايد انقدر از بازيکنان ايران انتقاد کند و حواسش به هم تيمي هايش در فينال چمپيونزليگ و بلايي که سر بازيکن مصري آوردند باشد.”

اشاره کي روش به برخورد سرخيو راموس و محمد صلاح است که باعث مصدوميت ستاره مصري ليورپول شد. راموس دست صلاح را قفل کرد و او را به زمين زد که اين موضوع باعث شد صلاح ديگر قادر به همراهي تيمش در فينال چمپيونزليگ نباشد و پس از تعويض او، ليورپول افت کرد و نتوانست به روند خوبش در ابتداي بازي ادامه دهد و در نهايت 3-1 شکست خورد.

ارسال در: دوشنبه 31 خرداد ساعت 22:02 (1389/3/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن