کي‌روش: نتيجه عادلانه، مساوي بود/ بايد مقابل پرتغال بهتر بازي کنيم
شماره خبر : 146369
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران معتقد است اين تيم شايسته کسب حداقل يک امتياز مقابل اسپانيا بوده است.

کارلوس کي‌روش بعد از شکست يک بر صفر تيم ملي ايران مقابل اسپانيا گفت: به نظرم شايسته باخت نبوديم و اين نتيجه منصفانه نبود. اين اتفاقات در آفريقا هم براي من رخ داده بود. ما امروز تيم خوبي داشتيم. از اسپانيا هم ممنونم چون از آن‌ها چيزهاي زيادي يادگرفتيم. بازيکنان من نشان دادند که لياقت زيادي دارند.

سرمربي تيم ملي ايران گفت: به اسپانيا بابت اين پيروزي تبريک مي‌گويم. همچنين به بازيکنانم نيز تبريک مي‌گويم زيرا با روحيه عالي و جنگنده مقابل مدعي کسب عنوان قهرماني جام جهاني بازي کردند. ما نشان داديم که آماده‌ايم سختي بکشيم و با تيمي چون اسپانيا رقابت کنيم. هدف ما استفاده کردن از تمام فرصت‌ها براي پيروزي در اين ديدار بود. متاسفانه نتيجه‌اي را که منصفانه بود کسب نکرديم. ما احتياج به نتيجه بهتري داشتيم. اسپانيا تيم خوبي است و به سبک عالي فوتبال بازي مي‌کند. ما شايسته نتيجه بهتري بوديم.

او ادامه داد: ما تلاش خودمان را کرديم. فکر مي‌ کنم با اين نمايشي که ما داشتيم نتيجه عادلانه مساوي بود. نمي‌دانم چه بگويم. مي‌خواهيم بازي بعدي را بازي کنيم و نمي‌خواهم راجع به انتخاب داوران هم چيزي بگويم پس مي‌گويم گلي که زديم آفسايد بود!

کي‌روش در پايان درباره ديدار با پرتغال گفت: ما فينالي را مقابل اسپانيا داشتيم که خوب بازي کرديم. اگر بخواهيم اين ديدار با يک ديدار تنيس مقايسه کنيم، به گونه‌اي بود که ما مي‌خواستيم پوئن آخر را بگيريم. ما براي توپ نهايي مي‌جنگيديم و امتياز نهايي ما بازي با پرتغال است که اگر بتوانيم  آن را کسب کنيم برنده خواهيم بود. فينال بعدي ما با پرتغال است و بايد بهتر از امروز بازي کنيم تا موفق شويم.

ارسال در: دوشنبه 31 خرداد ساعت 00:58 (1389/3/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن