صعود تزارها در خانه/ مصر با صلاح خداحافظي کرد
شماره خبر : 146332
تيم ملي فوتبال روسيه با نتيجه سه بر يک توانست تيم ملي مصر را شکست دهد.

تيم ملي فوتبال مصر در دومين ديدار خود در رقابت‌هاي جام جهاني روسيه به مصاف تيم ملي فوتبال روسيه رفت که اين ديدار با نتيجه سه بر يک به نفع روسيه به پايان رسيد. 

بازي دو تيم آرام و متعادل دنبال شد و روسيه همه تلاش خود را به کار برد تا با يک برد شيرين به سه امتياز بازي برسد و جشن صعود به مرحله بعد بگيرد. در دقيقه 14، مصر صاحب کرنر شد که روي ارسال از اين ضربه، مروان محسن توانست در ميان مدافعان روسيه، ضربه سرش را روانه دروازه روسيه کرد که در ميانه راه با برخورد به بازيکنان روسيه اين توپ مجددا به کرنر رفت.

 

v_sdi

 

در دقيقه ?? الفتحي مدافع مصر به اشتباه دروازه خودي را به اشتباه باز کرد تا روسيه به گل نخست برسد. در دقيقه ?? دنيس چريشف توانست گلزني کند.  در دقيقه ?? آرتم دزيوبا توانست گل سوم تيمش را  به زيبايي وارد دروازه مصر کند. در دقيقه ?? محمد صلاح توانست از روي نقطه پنالتي يکي از گلهاي خورده تيمش را جبران کند و دروازه روسيه ميزبان را باز کند. اين ديدار با نيتجه سه بر يک به نفع روسيه به پايان رسيد.

 

4675

 

ترکيب دو تيم براي اين ديدار به شرح زير بود:

روسيه:

آکنفيف، ماريو فرناندس، کوتپف، سرگئي ايگناشويچ، دنيس چريشف، گازينسکي، رومن زوبنين،  الکساندر گولووين، يوري ژيرکوف، الکساندر سامدوف و آرتم دزيوبا

مصر:

الشناوي، احمد حجازي، احمد فتحي، علي گبر، عبدالشافي،‌محمد النني، طارق احمد، السعيد، محمد صلاح، محمود ترزگه و مروان محسن

ارسال در: يکشنبه 30 خرداد ساعت 00:27 (1389/3/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن