سرمربي تراکتورسازي سوم تير در تبريز
شماره خبر : 146324

مدير سازمان فوتبال تيم تراکتورسازي مي‌گويد اين تيم هفت تا هشت بازيکن جديد ديگر را هم جذب مي‌کند تا ترکيب تراکتور نهايي شود.

محمدرضا مهاجري پيش از برگزاري نخستين جلسه تمريني سرخ‌پوشان در جمع اعضاي تيم با خوش‌آمد گويي به نفرات جديد اظهار داشت: تراکتورسازي تيم بزرگي است و سال گذشته به هر دليلي در جايگاه واقعي خود نبود، ولي امسال با مالکيت آقاي زنوزي قصد داريم مدعي قهرماني باشيم.

وي افزود: هنوز بستن تيم به پايان نرسيده است. 5 بازيکن جديد جذب کرديم و به 7، 8 بازيکن ديگر نياز داريم تا ترکيب تيم را نهايي کنيم.

مدير تيم‌هاي تراکتورسازي خاطرنشان کرد: نفراتي که پيش از اين در شهر تبريز بازي کردند جو اين شهر را بهتر مي‌شناسند. خوب مي‌دانيد که هرگاه خوب بازي کنيم هوادار به ورزشگاه مي‌آيد و هروقت خوب نباشيم حضور هوادار هم کم‌رنگ مي‌شود.

مهاجري تصريح کرد: سال گذشته تراکتور تماشاگرانش را از دست داد و اميدوارم امسال به‌گونه‌اي عمل کنيم که پرشور‌ها به ورزشگاه بازگردند.

وي خطاب به بازيکنان تيم گفت: بايد ابتدا براي اعتبار و عزت خود بجنگيد و سپس نهايت تلاش خود را به کار گيريد تا در حد و اندازه‌هاي نام بزرگ تراکتورسازي ظاهر شويم.

مدير تيم‌هاي تراکتورسازي با اشاره به سرمربي جديد تيم تاکيد کرد: مربي جديد بدون پيش زمينه و قضاوتي به تراکتور مي‌آيد و اسم و رسم نفرات برايش مهم نيست. اين مي‌تواند به نفع بازيکنان جوان باشد تا به بهترين شکل ممکن خودي نشان دهند. ما بايد با يک رقابت سالم دست به دست هم دهيم تا از رقبا سبقت بگيريم.

مهاجري با تشريح وضعيت جديد باشگاه گفت: با آمدن آقاي زنوزي که بخش خصوصي است شرايط جديدي براي تراکتورسازي رقم خورد. ايشان در زمان مالکيت باشگاه گسترش فولاد تيم را براي قهرماني نمي‌بستند، ولي معتقدند با قهرماني تراکتورسازي ميليون‌ها هوادار شاد مي‌شوند و تصميم داريم تيم خوبي براي فصل جديد آماده کنيم.

وي با اشاره به اينکه بازيکن نقش اساسي در موفقيت تيم دارد، اظهار داشت: بازيکن بايد موفقيت را بخواهد. روز‌هايي که با حس و حال تمرين کنيد تيم‌تان به هر چيزي مي‌رسد و اميدوارم تا آخرين روز ليگ با همه وجود تلاش کنيد.

مهاجري ادامه داد: تراکتور يک باشگاه حرفه‌اي است و بايد خودتان را به شخصيت اين تيم برسانيد. تراکتورسازي شخصيت بالايي دارد، پس بايد با همه وجود براي موفقيت اين تيم تلاش کنيد. اميدوارم دست به دست هم دهيم تا سال رويايي براي هم رقم بزنيم. به بچه‌هاي فصل گذشته خسته نباشيد و به بچه‌هاي جديد خوش آمد مي‌گويم.

 طبق اعلام باشگاه تراکتورسازي جان توشاک سرمربي جديد اين تيم سوم تيرماه به تبريز مي‌آيد و اردوي پيش از فصل نيز 13 تا 27 تيرماه برگزار مي‌شود.

ارسال در: شنبه 29 خرداد ساعت 22:52 (1389/3/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن