فنايي: صعود هم نکنيم، اين تيم قهرمان مردم است
شماره خبر : 146315
مربي دروازه‌بان‌هاي پديده و پيشکسوت تيم پرسپوليس تهران مي‌گويد صعود از اين گروه نياز به معجزه دارد اما اگر صعود هم نکرديم نبايد به کسي ايرادي بگيريم.

درباره عملکرد بيرانوند در ديدار نخست تيم ملي در برابر مراکش اظهار کرد: در يک سال گذشته بيرانوند انتخاب هميشگي کي‌روش و برانکو، در تيم ملي و پرسپوليس بود. دروازه‌بان اگر اشتباهي هم دارد بايد در تمرينات برطرف شود، ضمن اينکه فکر مي‌کنم در اين بازه زماني خردادماه که بازيکنان در اردوي تيم ملي حضور داشتند، بيرانوند چه از نظر ذهني و چه از نظر بدني به جايگاه خوبي رسيد تا در نهايت عملکرد ديدار با مراکش را به نمايش گذاشت.

وي افزود: بيرانوند علاوه بر بازي‌سازي‌هاي خوبي که داشت در دو، سه صحنه واکنش‌هاي به موقعي داشت و دروازه تيم ملي را نجات داد.

فنايي در پاسخ به اين که چرا بيرانوند از پرتاب‌هاي دست بلندش در بازي با مراکش استفاده نکرد، گفت: بايد شرايط براي استفاده از اين مهم پيش مي‌آمد. دو سه صحنه‌اي هم که توانست دروازه را نجات دهد، توپ را مشت کرد و شرايطش مهيا نشد.

دروازه‌بان سابق تيم پرسپوليس در رابطه با ديدار تيم ملي مقابل اسپانيا و پرتغال هم تصريح کرد: فراموش نکنيم که دو حريف صاحب چه کلاس و پرستيژي در فوتبال دنيا هستند. همين که ما در شرايطي قرار داريم که مي‌توانيم به مصاف اسپانيا و پرتغال برويم اتفاق خوبي است زيرا فکر نکنم با توجه به شرايط ما براي ديدار دوستانه کسي حاضر باشد با ايران بازي کند.

وي افزود: در برابر بهترين‌هاي جهان و اروپا بازي مي‌کنيم، پيش‌بيني خيلي سخت است. اگر معجزه رقم بخورد و صعود کنيم که خدا را شکر اما اگر اين اتفاق هم رخ نداد نبايد به کسي ايرادي بگيريم. برد مقابل مراکش اتفاق خيلي خوبي بود که نشان داد از پتانسيل بالايي برخورداريم.

ارسال در: شنبه 29 خرداد ساعت 17:44 (1389/3/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن