انتقاد تند زلاتان از دشان به خاطر دعوت نکردن بنزما به اردوي فرانسه
شماره خبر : 146311
ستاره و کاپيتان سابق تيم ملي سوئد از سرمربي خروس‌ها به خاطر بي‌توجهي به مهاجم رئال مادريد انتقاد کرد.

زلاتان ابراهيموويچ هرگز با کسي تعارف نداشته و هرآنچه که به ذهنش مي‌رسد را به زبان مي‌آورد که بعضاً به مذاق مخاطبانش خوش نمي‌آيد. اين بار ديديه دشان، سرمربي تيم ملي فرانسه مخاطب حمله ايبرا واقع شده و دليلش هم ادامه‌دار شدن تحريم کريم بنزما براي حضور در تيم ملي فرانسه به صلاحديد او بوده است.

زلاتان پس از تماشاي پيروزي 2 بر يک روز گذشته تيم ملي فرانسه مقابل استراليا در گروه سوم جام جهاني 2018 روسيه، گفت‌و‌گويي با شبکه BeIn Sports انجام داد و در آن نظرش را درباره دعوت نشدن مهاجم رئال مادريد به اردوي خروس‌ها گفت.

ايبرا اظهار داشت: به نظر من، نبودن بنزما در تيم ملي فرانسه، غير عادي است چون او يکي از بهترين بازيکنان حال حاضر دنياست و با رئال مادريد قهرمان ليگ قهرمانان شده است. اينکه او به اردوي تيم ملي فرانسه دعوت نشده است به نظر من هيچ ربطي به مسائل فوتبالي و فني ندارد.

ابراهيموويچ ادامه داد: سرمربي فرانسه مي‌گويد که بنزما براي بازي در اين تيم به اندازه کافي خوب نيست.به نظر من اما اين دشان است که نبايد اينجا باشد نه بنزما. درک اين موضوع خيلي ساده است. مربي که بنزما را در حد بازي در جام جهاني نمي‌داند خودش هم نبايد اينجا باشد.

ستاره سابق منچستريونايتد، تأکيد کرد: به نظر من دعوت نشدن بنزما مضحک است چون براي تيمي که مي‌‌خواهد قهرمان شود بايد قهرمانان را دعوت کنيد و بنزما يکي از آنهاست.

بنزما از ماه اکتبر سال 2015 براي تيم ملي فرانسه بازي نکرده و با اينکه بي‌گناهي‌اش در پرونده اخاذي از متئو والبوئنا اثبات شده است، همچنان به اردوي خروس‌‌ها دعوت نمي‌شود.

ارسال در: سه شنبه 27 خرداد ساعت 13:00 (1393/3/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن