کليد واژه وضعيت نيمکت پرسپوليس؛ التهاب و استرس
شماره خبر : 146290
کروات هاي پرسپوليس، روز ملتهب و پر استرسي را سپري کردند اما در پايان، لبخند خوشحالي روي لبانشان نقش بست.

يک روز پيش از مسابقه، کروات هاي پرسپوليس قراردادشان را با اين تيم تمديد کردند؛ حالا ايگور و مارکو براي چهارمين فصل پياپي روي نيمکت خواهند نشست و برادر برانکو نيز همراه از خواهد بود، پروفسور نيز همچنان مرد اول سرخ ها خواهد بود.

 

کادر فعلي سرخ ها اکنون يکي از پرسابقه ترين گروه هاي مربيان خارجي در فوتبال ايران هستند. آن ها در سه فصل اخير افتخارات زيادي نيز کسب کرده اند و جزو مربيان پرافتخار فوتبال ايران هستند.

 

 

روز گذشته آن ها استرس و نگراني زيادي را روي نيمکت تحمل کردند اما تمام تلاششان بر اين بود که التهابّ موجود به ساق پاي بازيکنان منتقل نشود. مارکو و ايگور در لحظات پاياني، نزديک به خط آمدند تا آخرين و حساس ترين نکات را نيز همگام با برانکو، به بازيکنان منتقل کنند.

 

حالا کروات ها يک پيش فصل حساس را پيش رو دارند و شايد در اين ميان، نقش مارکو استيلينوويچ پررنگ تر از ديگران باشد. او مربي بدنساز سرخ هاست و در سه فصل اخير، با تمرينات منظم آن ها را براي يک فصل بازي و جنگيدن تا آخرين لحظه آماده مي کند.

 

پرسپوليس در دقيقه 89 گلزني کرد و الجزيره 5 دقيقه فرصت داشت تا بازي را برگرداند اما شاگردان برانکو ايوانکوويچ، به توصيه هاي کادرفني گوش دادند و اجازه ندادند ياران علي مبخوت و رومارينيو يک بار ديگر گل خورده را جبران کنند.

ارسال در: سه شنبه 25 ارديبهشت ساعت 12:19 (1397/2/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن