جامانده‌هاي عجيب پرسپوليس از ليست تيم ملي
شماره خبر : 146281
ليست 35 نفره تيم ملي در شرايطي پيش از جدال برابر الجزيره مشخص شد که اين تيم تنها چهار نماينده در اردوگاه کي روش خواهد داشت.

سيدجلال حسيني، عليرضا بيرانوند، محمد انصاري و وحيد اميري چهار بازيکني هستند که در ليست ابتدايي تيم ملي براي حضور و انتخاب نهايي در جام جهاني روسيه معرفي شده‌اند.


در اين بين کمال کاميابي نيا و علي عليپور که سابقه حضور در اردوهاي تيم ملي و خصوصا بعد از ديدارهاي ليگ را در کارنامه دارند، جايي در ليست کي‌روش به دست نياورده اند. کاميابي نيا عليرغم پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت چندباره طي فصل اخير اميدوار بود بتواند در نهايت جايي در ليست تيم ملي با توجه به غيبت چند بازيکن هم پست خود به دست بياورد.


علي عليپور نيز که عنوان آقاي گلي ليگ هفدهم را به خود اختصاص داده بود، اميد کمي براي حضور در اردوي تيم ملي و ليست تيم ملي براي جام جهاني روسيه داشت. مهاجم اول ليگ برتر در شرايطي نتوانست جايگاهي در ليست تيم ملي به دست بياورد که با 19 گل زده در ليگ برتر و 4 گل در ليگ قهرمانان آسيا نمايش موفقي را پشت سر گذاشت و پا به پاي لژيونرها در امر گلزني موفق عمل کرد. با اين حال کثرت مهاجمان لژيونر و تجربه کم اين بازيکن در اردوي تيم ملي باعث شد تا کي‌روش نام او را در ليست تيم ملي قرار ندهد.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 20:00 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن