کريمي: از همان همکاري کوتاه‌مدت هم پشيمانم
شماره خبر : 146276
علي کريمي سرمربي سابق سپيدرود مي گويد که از مدت کوتاهي که با مالک باشکاه سپيدرود همکاري داشته پشيمان است، چه برسد به اينکه به دنبال شراکت با او باشد.

علي کريمي سرمربي سابق تيم فوتبال سپيدرود شب گذشته در گفتگو با شبکه باران در خصوص اتفاقات روزهاي اخير  اين باشگاه گفت: واقعا اين داستان طولاني دارد. من فيلم کامل اين جلسه را دارم و چرا نمي گذارند فيلم پخش شود. از خودشان بپرسيد.


به گزارش سايت روزنامه نود ، کريمي در ادامه با اشاره به افراد زيادي که در اين جلسه حاضر بودند، عنوان کرد: من فقط با سه چهار نفر از دوستانم بودند و بقيه افرادي که در جلسه بودند از افراد منتسب به باشگاه هستند. جالب اينکه کميته انضباطي هم حضور داشت و به نظرم در جلسه اي که قرار است در مورد برنامه هاي باشگاه صحبت شود، لازم نيست که کميته انضباطي باشگاه هم حضور داشته باشد. تمام اين افراد دوستان قديمي من هستند و قابل احترام هستند. شايد هم به خاطر برخي مصاحبه هاي من و برخي بازيکنان بودند که منتظر بودند تا جريمه کنند. آدم دلش مي سوزد چون اين افراد خيلي زحمت کشيده اند.

 

علي کريمي در واکنش به صحبت هاي تن زاده مالک باشگاه تن زاده که در مصاحبه ها و بيانيه هاي خود گفته که ما جلسه اي عاطفي با علي کريمي داشتيم و پس از تنفسي که در جلسه به وجود آمد، بر سر دو موضوع يعني انتخاب مدير رسانه اي و آناليزور به مشکل خورديم، گفت: مردم خوب رشت بايد در جريان باشند؛ زماني که ما وارد جلسه شديم، البته اين را هم بايد بگويم که ايشان انتظار نداشت براي جلسه اي که ساعت 5 برگزار مي شد، من بدون سر و صدا وارد رشت شوم. جالب اينکه من 10 دقيقه زودتر به جلسه رسيدم و منتظر ماندم تا بقيه برسند.


وي ادامه داد: جالب اين بود که وقتي صحبت ها را شروع کردند، گفتند که ما تيم را سيزدهم تحويل داديم و سيزدهم تحويل گرفتيم. من يک سوال دارم؛ مگر قرار بوده تيم سيزدهم را قهرمان تحويل بگيرند يا سهميه آسيايي بگيرند؟! من تمام اين سوالات را جواب دادم و خوشبختانه تمام دوستان هم بودند. در مجموع فکر مي کنم که خيلي کارها کردند که اين تيم سقوط کند و بتوانند بازيکنان را جريمه کنند. شما پرداختي بازيکنان را ببينيد. الان دريافتي ها بين 45 تا 50 درصد است و فکر مي کنم 50 درصد را با نصيحت مشاورانشان نگه داشته بودند تا در صورتي که تيم سقوط کرد، بتوانند مابقي مبلغ را ندهند و جريمه کنند. بارها خود ايشان در جلسه با من گفتند که اگر پول ها را بدهيم و تيم سقوط کند، چه کار کنيم ! در جلسه اي با بازيکنان هم اين صحبت مطرح شد و مي توانيد از تک تک بازيکنان بپرسيد.


کريمي در مورد مذاکرات انجام  شده و چرايي به نتيجه نرسيدن اظهار داشت: فيلم اتفاقاتي که در جلسه رخ داد، تمام و کمال موجود است و اگر اين ها واقعا ادعاي صداقت دارند، مي توانيم اين فيلم را به شما بدهيم تا پخش کنيد. بعد از اينکه وارد بحث فني شديم، صحبت هايي مطرح شد. آقاي دکتر عبداللهي هم در جلسه بود که صحبت هاي ايشان با نامه هاي آقاي تن زاده به طور کامل متفاوت بود و صحبت هاي بسيار خوبي انجام دادند.


علي کريمي در مورد اينکه پس دليل اختلاف چه بوده است، افزود: مثلا به ما گفتند که اصلا بازيکنان سن بالا نداشته باشيد. در صورتي که شما خودتان مي دانيد که بازيکنان مسن ما بازيکناني بودند که واقعا زحمت کشيدند. شايد خود من انتظار نداشتم ولي خيلي زحمت کشيدند. من آمار GPS محمدرضا مهدوي را دارم و با آمار به شما نشان مي دهم که 12 کيلومتر دويده است.


وي با اشاره به مسائلي که مانع ادامه همکاري او با مديران باشگاه شد، تاکيد کرد: کسي را براي مديررسانه اي آوردند که بارها در مصاحبه هاي خود گفته که مدرسه پيرمردها باز کرده اند. اين صحبت ها واقعا خنده دار است. اگر کسي تيم شهرش برايش مهم باشد، مايه مي گذارد تا تيمش موفق باشد نه اينکه روي سکو بنشيند و من و بازيکنانم را بزند.


سرمربي سابق تيم فوتبال سپيدرود در مورد سوال پيامکي برنامه شبکه باران که در مورد دليل مشکلات سپيدرود پرسيده بود ( دو گزينه در سوال پيامکي برنامه وجود داشت: 1- باشگاه تمايلي به ادامه همکاري با علي کريمي ندارد و 2- علي کريمي تمايلي براي همکاري با باشگاه ندارد) و 86 درصد به گزينه اول راي داده بودند، بيان کرد: انتخاب مدير رسانه اي از اختيارات باشگاه است ولي انتخاب مدير رسانه اي که با من و بازيکنانم زاويه دارد، مناسب نيست. فرض کنيد کسي که قبل از اينکه پايش به باشگاه باز شود، در حال تخريب من و تيم بوده است، چطور من با او کار کنم. شما مصاحبه هايي که اين شخص عليه من انجام داده را ببينيد. ولي نبايد يک سري صحبت ها مطرح شود که آبروي استان از بين برود. بايد کسي کنارم باشد که آدم مطمئني باشد. ضمن اينکه در مورد بازيکن و کادر فني هم صحبت هايي شد که اين ها بايد به طور کامل در اختيار من باشد. علاوه بر اين در مورد اضافه شدن يک دستيار خارجي صحبت کردم که به طور کامل مخالفت شد. ما اگر بخواهيم يک سري بازيکنان ليگ برتر را به خدمت بگيريم بايد ميلياردي پول بدهيم ولي با خريد بازيکنان خارجي با کيفيت مي توانيم هزينه کمتري داشته باشيم. البته الان که من صحبت مي کنم، قيمت دلار اين شرايط را تحت تاثير قرار داده است.


کريمي در پايان در خصوص اين موضوع توضيح داد که آيا پيشنهاد خريد باشگاه به او داده شده يا خير، بيان کرد: از وقتي که وارد جلسه شدم، اصلا بحث فني نشد. اول بحث شراکت را مطرح کردند که گفتم اصلا وارد بحث نمي شوم واز همين همکاري کوتاه مدت هم پشيمانم. جالب اينکه دنبال فروش باشگاه به من بودند، ولي مي خواستند اول پول هايي که هزينه کردند را بگيرند. اول صحبت از 4 ميليارد تومان بود و جالب اينکه تمام اسپانسرها با حق الحساب آمده اند و اين مشکل باشگاه است. جالب اينکه دوست دارند براي هر کاري نامه بزنند؛ ايشان دنبال منافعي بودند که نمي دانم رسيده اند يا نرسيده اند. حرف آخرم با هواداران است و اميدوارم هر چه خير است براي آنها اتفاق بيافتد.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 17:21 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن