شرط گسترش فولاد براي فيروز/ نصيرزاده: دستيارن کريمي بايد تغيير کنند
شماره خبر : 146273
فيروز کريمي يک فصل ديگر با گسترش فولاد قرارداد دارد اما ادامه همکاري او و اين باشگاه به پذيرفتن و انجام برخي شرط و شروط است.

گسترش فولاد در حالي فصل را در رتبه نهم به پايان رساند که شروع خوبي در ليگ هفدهم نداشت. اين تيم با مربيگري لوکا بوناچيچ در هشت هفته تنها هفت امتياز به دست آورد و در نهايت برکنار شد. در ادامه اما فيروز کريمي هدايت اين تيم را به عهده گرفت و در هفته هاي باقيمانده با گرفتن سي امتياز اين تيم را به رده نهم رساند. هوشنگ نصيرزاده مديرعامل گسترش فولاد در رابطه با شرايط سرمربيگري گسترش فولاد در فصل آينده رقابت هاي ليگ برتر گفت:« آقاي کريمي يک سال ديگر با ما قرارداد دارند ولي هنوز شروطي که براي فصل بعد در نظر داريم را نهايي نکرده ايم.»


او درادامه گفت:« ما يک جلسه خصوصي با آقاي کريمي خواهيم داشت و در آن جلسه درباره اين مسايل صحبت خواهيم کرد.»


مديرعامل گسترش فولاد درباره شروط مورد نظر اين باشگاه براي ادامهد همکاري با علي کريمي گفت:« يکي مسايلي که قصد داريم درباره آن با آقاي کريمي صحبت کنيم اين است که رفت و آمد بازيکن بايد با نظر باشگاه باشد. مافصل آينده قصد داريم بازيکن کيفي بياوريم ضمن اين که بايد کادرفني قوي تري ببنديم. ما نسبت به سال گذشته قصد داريم تغييراتي در کادر فني داشته و آن را تقويت کنيم.» نصيرزاده همچنين گفت:« يکي از شروط ما اين است که نسبت به فصل قبل تغييراتي در کادرفني و دستياران آقاي کريمي به وجود بيايد.»


او در اين رابطه که آيا کريمي اين شروط را خواهد پذيرفت يا نه ؟ گفت:« باشگاه کارفرما دارد وهيات مديره سياستگذاري هايش را بر اساس خواسته هاي باشگاه انجام مي دهد. البته آقاي کريمي يکي از مربيان خوب کشور ما است و نقش زيادي در نتايج فصل گذشته گسترش فولاد داشت و به نوعي تيم را از شرايط بحراني و سقوط نجات داد.»


مديرعامل گسترش فولاد همچنين درباره اينکه اگر کريمي شرايط باشگاه را نپذيرد چه گزينه هايي را مدنظر دارند گفت:« الان نمي توان درباره اين موضوع صحبت کرد چرا که ما آقاي کريمي با ما قرارداد دارد. با اين وجود ما بعد از اينکه در ابتداي فصل قبل با لوکا نتايج خوبي نگرفتيم تصميم گرفتيم که از مربي ايراني استفاده کنيم. من معتقدم وقتي مربي خارجي نتيجه نمي گيرد مديرعامل عوض مي شود اما وقتي مربي ايراني نتيجه نمي گيرد مربي را کنار مي گذارند. به همين خاطر است که تيم هايي مثل استقلال و پرسپوليس بايد مربي خارجي بياورند اما ديگر تيم ها بايد از مربي ايراني استفاده کنند.»

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 17:07 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن