برانکو: مي‌خواهيم در آزادي جشن صعود بگيريم
شماره خبر : 146268
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مي‌خواهيم نتيجه 3-2 بازي رفت را جبران کنيم اما ما تيم ضعيف‌تري نسبت به الجزيره نيستيم و اميدوارم هواداران هم بيايند.

برانکو ايوانکوويچ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در نشست خبري بازي با الجزيره امارات گفت: به همه شما سلام عرض مي‌کنم، فردا بازي دوم ما خواهد بود و اين نيمه دوم ماست. بازي براي الجزيره مهم است چون در ليگ خودشان نتايح خوبي نگرفتند و بالا رفتن براي آنها خيلي مهم است اما ما ?? دقيقه بازي داريم و مي‌خواهيم نتيجه 3-2 بازي رفت را جبران کنيم اما ما تيم ضعيف‌تري نسبت به الجزيره نيستيم و اميدوارم هواداران هم بيايند. بازيکنان شرايط خوبي دارند فقط کمال کاميابي‌نيا در بازي رفت مصدوم شد و در بازي برگشت حضور نخواهد داشت.

* مي‌خواهيم فردا جشن صعود بگيريم
وي ادامه داد: بازيکنان شرايط خوبي دارند، در ليگ قهرمان شديم و مي‌خواهيم روند خوب خودمان را ادامه دهيم. ما مي‌خواهيم بعد از بازي فردا جشن صعود بگيريم.

* الجزيره در ليگ امارات نتيجه خوبي نگرفته است

برانکو درباره اينکه نقطه قوت الجزيره چيست، اظهارداشت: ما در بازي اول ديديم که آنها خط حمله قوي دارند. شماره 10 اين تيم بازيساز خوبي است، آنها فلسفه خوبي دارند و از اين فلسفه به خوبي استفاده مي‌کنند اما فردا مي‌بينيم در زمين چه اتفاقاتي مي‌افتد. آنها در ليگ امارات نتايج خوبي نگرفتند و به همين دليل بازي فردا برايشان مهم است.

* هنوز با پرسپوليس قرارداد دارم و تمرکزم روي بازي فرداست

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا پس از سفر به کرواسي باز هم به ايران بر مي‌گرديد يا خير و اينکه نگران بازي و وقت‌کشي الجزيره نيستيد يا خير، ادامه داد: من هنوز با پرسپوليس قرارداد دارم و تمرکزم روي بازي فرداست. فلسفه بازي ما آسان است و فقط مي‌خواهيم ببريم. فلسفه هر مربي اين است که دوست دارد ببرد و چه اين بازي و چه بازي‌هاي ديگر فرق ندارد و اينکه بازي‌هاي آسيايي به خصوص در اين مرحله تيم ضعيف ندارد ، هر اشتباهي که يک تيم انجام دهد تيم حريف به خوبي از آن فرصت استفاده مي‌کند. 

* بازي سختي خواهيم داشت

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتي درباره اينکه گفته مي‌شود که پرسپوليس در بازي رفت تيم بهتري بود اما اين تيم بازي را واگذار کرد و اينکه در ابوظبي مي‌گويند برد الجزيره راحت‌تر از پرسپوليس است، ادامه داد: اول اينکه الجزيره نشان داد تيم بسيار خوبي است اما اين بازي يک بازي جديد است، ما در خانه و مقابل 100 هزار تماشاگر بازي مي‌کنيم که از ما حمايت مي‌کنند، همه توقع دارند ما بازي را ببريم و اميدوارم تماشاگران به عنوان يار دوازدهم به ما کمک کنند اما از طرفي هم بايد بگويم بازي سختي خواهيم داشت.

* اميدوارم شانس صعود به مرحله بعد را داشته باشيم

وي درباره اينکه بازيکنان مصدوم اين تيم در بازي فردا چه کساني هستند تصريح کرد: ما در بازي فردا  کمال کاميابي‌نيا و محسن ربيع‌خواه را در اختيار نداريم و 2 بازيکن مصدوم داريم و بازيکن محروم نداريم اما به هر حال اين فوتبال است و اين تصور وجود دارد که هر بازيکني مصدوم شود.

وي در پايان ادامه داد: صحبت خاصي ندارم و اميدوارم فردا بازي خوبي باشد و ما بازي را ببريم اما الجزيره تيم آساني نيست و تيمي که به اين مرحله آمده تيم خوبي است و اينکه 3 تيم ايراني شانس صعود به مراحل بعد را دارند و اميدوارم ما هم جزء آنها باشيم.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 16:30 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن