بابايي: از پيشنهاد استقلال خبر ندارم
شماره خبر : 146265
مهاجم تيم فوتبال گسترش از پيشنهاد استقلالش ابراز بي‌اطلاعي مي‌کند و مي‌گويد اگر هم پيشنهادي بوده که آقاي نصيرزاده در جريان هستند و با من در اين خصوص هيچ تماسي گرفته نشده است.

از پيمان بابايي ابتدا در رابطه با پيشنهاد استقلالش سوال مي‌کنيم که او مي‌گويد: ظاهرا آقاي نصيرزاده در مصاحبه‌هايشان اينطور گفته‌اند و من هيچ اطلاعي در اين زمينه ندارم ضمن اينکه باشگاه استقلال هنوز هيچ تماسي با من نگرفته است. البته قبل از بازي هم گفته مي‌شد که آقاي شفر از بازي من خوششان آمده و حرف تو حرف شده و در فضاهاي مجازي اينطور گفته شده است. من خودم هيچ اطلاعي در اين زمينه ندارم و اگر پيشنهادي هم بوده آقاي نصيرزاده بيشتر در جريان هستند.

 

وي در ادامه گفت: من امسال قراردادم به پايان رسيده بود اما پيش از پايان فصل با باشگاه يک قرارداد داخلي امضا کردم که بعدا با توافقات نهايي آن را رسمي کنيم که هنوز هيچ تماسي با من نداشته‌اند.


او در پاسخ به اين سوال که با اين اوصاف دوست داري در گسترش بماني يا نه مي‌گويد: من سه، چهار پيشنهاد دارم اما بايد صبر کنيم و بازي‌هاي جام‌جهاني به پايان برسد و نقل و انتقالات آغاز شود آن وقت بايد گفت که مي‌مانم يا نه.

 

بابايي در مورد پيشنهاد استقلال و اينکه آيا دوست دارد به اين تيم برود يا خير مي‌گويد: بازي در تيم‌هاي بزرگ براي هر جواني هم روحيه‌بخش است و به نوعي يک پله شما را به سمت پيشرفت مي‌برد اما هر بازيکني بيشتر از هر چيزي مي‌خواهد در تيمي حضور داشته باشد که بتواند بازي کند و ديده شود، نه اينکه نيمکت‌نشين باشد. حضور در تيم‌هاي بزرگ خوب است اما به شرط آنکه بتواني بازي کني نه آنکه فقط پيراهن آن تيم را برتن کني و نتواني عملکرد خودت را به نمايش بگذاري.

 

مهاجم گسترش در خصوص عملکردش در فصلي که گذشت گفت: از خودم در اين فصل رضايت ندارم چون با بدشانسي فصل را شروع کردم و با بدشانسي هم فصل را به پايان رساندم. در تمرينات پيش فصل دستم شکست و چند هفته‌اي از ميادين دور ماندم و بالاجبار براي آنکه خودم را به شرايط بازي برسانم بدنسازي کردم و بعد از 3، 4 بازي مجددا مصدوم شدم و يک بار ديگر انگشت دستم شکست و نتوانستم عمل کنم و به بازي‌ها ادامه دادم؛ باز بار ديگر مصدوم شدم و جراحي کردم و چند هفته ديگر نتوانستم باشم.

 

وي افزود: البته امسال بدشانسي فقط با من نبود بلکه گسترش هم با بدشانسي مصدوميت متوالي بازيکنان روبه‌رو شد که همين موضوع باعث شد تا من فشار زيادي به خود بياورم و دائم‌المصدوم باشم. اميدوارم امسال ديگر بدشانسي نباشد و پرقدرت پا به مسابقات ليگ بگذارم و بتوانم حداقل در رقابت‌ها جام‌ملت‌هاي آسيا در جمع ملي‌پوشان قرار بگيرم.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 15:52 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن