علي کريمي تن‌زاده را به مناظره دعوت کرد
شماره خبر : 146264
سرمربي تيم فوتبال سپيدرود گفت:پيروزي مقابل الجزيره به مراتب راحت‌تر از السد است و من مطئمنم پرسپوليس با حمايت تماشاگران حريف را شکست مي‌دهد.

علي کريمي در خصوص بازي پرسپوليس و الجزيره امارات اظهار داشت:پيروزي مقابل الجزيره به مراتب راحت‌تر از السد است و من مطمئنم پرسپوليس با حمايت تماشاگران حريف را شکست مي‌دهد فقط اي کاش به پاس قدرداني از هواداران پرسپوليس که خيلي در راه قهرماني به اين تيم کمک کردند و در سرما و گرما کنار تيم بودند طبقه پايين را هم رايگان مي‌کردند تا ورزشگاه پر شود. من فکر مي‌کنم حداقل حق تماشاگران اين بود و اميدوارم آنها آخرين بازي را هم با خاطره خوش به پايان برسانند.

وي در خصوص حضورش در برنامه شبکه باران گفت: من از عوامل برنامه خواستم در صورتي که مالک باشگاه در برنامه حضور پيدا کرد، من هم حضوري در اين برنامه شرکت کنم از طرفي زمان برنامه کم بود و خيلي حرف‌ها مطرح نشد. دوست داشتم مالک باشگاه بيشتر صحبت مي‌کرد تا من هم بيشتر صحبت‌هايم را مطرح مي‌کردم تا مردم دوست و دشمنشان را بشناسند.البته مي‌دانم حرف‌ها باعث ناراحتي مردم مي‌شد ولي چاره اي نيست و سرانجام بايد حرف‌ها مطرح شود. در هر برنامه ورزشي شبکه باران که مي‌دانم پر بيننده هم هست حاضرم با مالک باشگاه رو در رو حرف بزنم تا مسئله مهمي براي مردم باقي نماند.

ارسال در: يکشنبه 23 ارديبهشت ساعت 12:25 (1397/2/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن