مالک استقلال خوزستان تغيير مي‌کند؟
شماره خبر : 146192
مالک باشگاه استقلال خوزستان و گروه ملي به احتمال زياد تغيير مي کند و با اين اتفاق و آمدن مديريت جديد، بايد ديد آيا آنها همچنان خواستار ماندن صمد مرفاوي روي نيمکت اين تيم هستند يا خير؟

پس از اينکه مالکيت گروه ملي اهواز و  باشگاه استقلال خوزستان به عبدالرضا موسوي رسيد و او قول داد تا مشکلات آبي هاي ديار کارون برطرف شود اما از لحاظ مالي، اتفاق خاصي براي بازيکنان اين تيم رخ نداد و حتي عبدالله ويسي با مديران باشگاه به خصوص امير سلطاني مشکل پيدا کرد و چند روز پيش بود که اعلام شد، صمد مرفاوي به عنوان سرمربي استقلال خوزستان انتخاب و جايگزين ويسي شده است.
 
اما حالا خبر مي رسد، مالک باشگاه استقلال خوزستان و گروه ملي به احتمال زياد تغيير مي کند و با اين اتفاق و آمدن مديريت جديد، بايد ديد آيا آنها همچنان خواستار ماندن صمد مرفاوي روي نيمکت اين تيم هستند يا خير؟
 
استقلال خوزستان در جدول رده بندي ليگ برتر و با هدايت عبدالله ويسي 31 امتياز کسب کرد و با قرار گرفتن در رده دوازدهم در ليگ ماندني شد. البته با توجه به مشکلات زياد اين باشگاه، اکثر بازيکنان اين تيم خواستار جدايي هستند و بايد ديد با آمدن احتمالي مديريت جديد، آيا آنها با مرفاوي ادامه کار خواهند داد و با بازيکنان تسويه مالي مي کنند يا سرمربي ديگري را انتخاب خواهند کرد.

ارسال در: جمعه 21 ارديبهشت ساعت 14:24 (1397/2/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن