مکوندي: فکري بهترين گزينه براي نفت است
شماره خبر : 145904
محمود فکري موفق شد علاوه بر قهرماني، نفت مسجدسليمان را به ليگ برتر برساند.

بهروز مکوندي در خصوص قهرماني تيم نفت‌مسجدسليمان در ليگ يک کشور و راه‌يابي به ليگ برتر، گفت: خوشبختانه با تلاش محمود فکري و همکارانش و همچنين مديريت باشگاه و بازيکنان تيم موفقيت خوبي حاصل شد و اميدوارم با برنامه‌ريزي خوب، آن تجربه تلخ و بد گذشته را فراموش کنيم.

 

وي ادامه داد: چهار سال پيش زماني که اين تيم با هدايت خود من به ليگ برتر راه پيدا کرد، به دليل مشکلاتي از جمله مشکلات مالي، دوباره به ليگ يک سقوط کرد. آن زمان با توجه به اين‌که وزارت نفت ديگر نمي‌توانست در ليگ حرفه‌اي تيم‌داري کند، بايد يک اسپانسر براي تيم پيدا مي‌شد که متاسفانه به اين صورت نشد. فکر مي‌کنم عمده مشکل نفت، دولتي بودن آن است و به محض اين‌که تيم به ليگ برتر صعود مي‌کند، طبق قانون مجلس نيز وزارت نفت حق تيم‌داري ندارد و همين باعث مي‌شود مشکلاتي براي اين تيم ايجاد شود.

 

مربي سابق نفت با بيان اين‌که اکنون نبايد نفت‌مسجدسليمان را تنها گذاشت، گفت: اميدوارم اسپانسر خوبي براي اين تيم پيدا شود و اگر واقعا وزارت نفت قصد تيم‌داري ندارد، واگذاري آن به شرکتي که بتواند تيم‌داري را به صورت خوب و شايسته انجام دهد، اقدام خوبي براي حفظ تيم در ليگ برتر است. هر چند متاسفانه در چند سال اخير اسپانسرهايي که وارد کار شده‌اند به دليل مشکلاتي که براي آن‌ها ايجاد شده است، از آمدن در ورزش پشيمان شده‌اند و ديگر قصد تيم‌داري ندارند.

 

مکوندي درباره ادامه همکاري باشگاه نفت‌مسجدسليمان با محمود فکري نيز عنوان کرد: آقاي فکري يک سال و نيم در کنار تيم بود و توانست پس از اين‌که در فصل گذشته تيم را در ليگ برتر حفظ کرد، با يک برنامه‌ريزي و يارگيري خوب، تيم را هم به قهرماني برساند. فکر مي‌کنم با توجه به اين‌که فکري شناخت خوبي از اين تيم دارد، بهترين گزينه براي ادامه حرکت نفت‌مسجدسليمان در ليگ برتر است. در حال حاضر هيچ کسي بهتر از خود فکري و کادرش نيست و بايد به او اجازه داده شود، برنامه‌اي را که شروع کرده است ادامه دهد تا به موفقيت برسد.

ارسال در: سه شنبه 11 ارديبهشت ساعت 01:10 (1397/2/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن