فکري: قهرمان ليگ يک خواهيم شد / هواداران ما را تحريک کردند
شماره خبر : 145678
محمود فکري سرمربي نفت مسجدسليمان در گفت و گو با خبرنگاران علت اتفاقات تلخ بعد از بازي را حرکات بازيکنان بادران دانست.

فکري در مورد باخت مقابل بادران مي گويد: شايد قسمت و تقدير اين بوده تا ما در مسجدسليمان کار را تمام کنيم. يک خرده استرس و فشاري که روي بچه هاي ما وجود دارد باعث مي شود تا نتايجي که بايد به دست بياوريم کمي به عدم تمرکز بازيکنان همراه شود. باز هم مي گويم همه چيز دست خودمان است و اگر يک تساوي در مسجدسليمان بگيريم قهرمان هستيم و انشاالله با برد بازي هاي ليگ يک را پايان مي دهيم و قهرمان خواهيم شد.  


وي در خصوص گل نشدن پنالتي دقايق پاياني تيمش گفت: همان که پيمان ميري قصد پنالتي زدن کرد دل شير مي خواهد اما خب شايد قسمت و تقدير اين بوده و همانطور که گفتم شايد قرار بود جشن قهرماني و صعودمان بناست که در مسجدسليمان رقم بخورد. البته تاخير پنالتي زدن هم شايد يکي از دلايل فشار و استرس باشد اما در کل پنالتي زدن در آن دقايق واقعا کار سختي است.  


او در خصوص حرکات بازيکنان بادران پس از پايان گرفتن بازي اينطور مي گويد: متاسفانه خيلي ها انگار دارند مي ميرند که نفت مسجدسليمان ليگ برتر مي شود. ربطي به بازيکن حريف ندارد که اين تيم قرار است قهرمان بشود يا خوب و بد است. بعد هم برمي گردد و آن لفظ را استفاده مي کند که مي گويد مي خواهيد بااين تيم قهرمان شويد؟ واقعا اين کار خيلي بد است. در حالي که ما باختيم و رفتيم سمت سرپرست بادران و بردشان را تبريک گفتيم. اين خاصيت فوتبال است و چيزي غير از آن هم نيست. درست نيست که با اين لفظ ها بخواهيم بازي کنيم و بخواهند هرچه دلشان مي خواهد بگويند. 


آخرين حرف هاي فکري هم درباره رفتار عجيب برخي هواداران اين تيم و حمله آنها به بازيکنان حريف بود که فکري به نوعي از اين کار دفاع کرد! او گفت: علت ناراحتي هواداران مسجدسليمان خب يکي آنکه توقع دارند تيمشان برنده از زمين خارج شود ولي دليل اصلي اش گلايه و ناراحتي از رفتار نادرست هواداران تيم رقيب است. به نظرم آن حرکات بعد از گل نشدن پنالتي اصلا قشنگ نبود و همين باعث مي شود که هواداران تحريک شوند. به نظرم کاري که آنها انجام دادند اصلا قشنگ نبوده شايد دوست داشتند آن حواشي را ايجاد کنند تا پنالتي ما از دست برود بنابراين هواداران ما کنترلشان را از دست دادند.

ارسال در: دوشنبه 3 ارديبهشت ساعت 20:31 (1397/2/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن