فيروز کريمي:شوخي کردم دستي نبود!
شماره خبر : 145647
فيروز کريمي در نشست خبري بعد از بازي با سايپا گفت: اگر قرار بر دو جا براي مصاحبه کردن است ديگر نمي‌آيم. آقاي سازمان ليگ! بايد به همه احترام گذاشت. سر گردنه جلوي مرا مي‌گيرند که دم مرا ببين. جلوي مرا ببين. پشت مرا ببين.

از ورزشگاه دستگردي کريمي بعد از نساوي مقابل سايپا گفت : بازي خيلي سنگيني بود. زمين خيس و داور هم تحت تاثير بود. سايپا نياز به برد داشت و ما به خاطر فوتبال پاک امانت‌داري کرديم. نتايج ساير بازي‌ها را نمي‌دانم اما خودمان با شرف بازي کرديم. اکثر بازيکنانم به خاطر کيفيت زمين بازي خودشان را انجام ندادند. صحنه‌هاي قابل تامل در بازي زياد بود و هر سه داور خوب بودند. اما داور نبايد اين همه کارت مي‌داد. بازيکنان چاره‌اي جز بهم خوردن نداشتند. تيم حريف هم تلاشش را کرد و اگر پنالتي گل مي‌شد جريان بازي عوض مي‌شد اما من روي پنالتي هم بحث دارم.

 

سرمربي گسترش فولاد تبريز در پاسخ به پرسش خبرنگاري درباره شوخي دستي با ناظر مسابقه اظهار کرد:  همه ديديد دستم بالا بود. شوخي کردم اما دستي نبود! مشکلي ندارد که ما ضمن مربيگري، با داوران و ناظران دوست باشيم.

 

کريمي در پايان گفت: امسال مسابقات خوب شروع شد و بايد اذعان کنم داوري‌ها بي نقص بود. بعد از ?? سال بهترين داوري‌ها را ديديم. براي سال آينده نيز به شخصه با گسترش قرارداد دارم اما خبرهاي بعدي را باشگاه اعلام مي‌کند.

ارسال در: يکشنبه 2 ارديبهشت ساعت 21:57 (1397/2/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن