آرسنال 4 - 1 وستهام؛ تقديم به ونگر
شماره خبر : 145634
آرسنال موفق شد در خانه 1-4 وستهام را مغلوب کند.

در اولين ديدار بعد از اعلام خداحافظي ونگر در پايان فصل، آرسنال نمايش بسيار خوبي داشت و با 4 گل وستهام را بدرقه کرد. اولين فرصت بازي در دقيقه 9 براي آرسنال ايجاد شد اما ضربه سر کوشيلني روي ارسال ژاکا با اختلاف کمي به بيرون رفت.

 

در ادامه باز هم اين آرسنال بود که بر جريان بازي مسلط شد و در دقيقه 25 مي توانست ري ضربه ولبک به گل برسد اما شوت اين بازيکن با اختلاف کمي به بيرون رفت.

 

دقايقي بعد هکتور بيرين با نفوذي ديدني و ارسال بلند، ولبک را صاحب موقعيت کرد اما باز هم ضربه سر او با اختلاف کمي به بيرون رفت تا نيمه اول با تساوي بدون گل به پايان برسد.

 

 

 

در نيمه دوم توپچي ها باز هم بازي را هجومي آغاز کردند و اين بار روي ارسال ژاکا و ضربه ديدني و زميني مونرئال از درون محوطه به گل اول دست يافتند.

 

دقايقي بعد آرسنال بخت خوبي براي زدن گل دوم داشت اما در 2 صحنه متوالي ضربات ژاکا و لاکازت توسط مدافعان دفع شد.

 

اما در دقيبقه 65 وستهام به گل تساوي دست يافت. پاس آرناتوويچ در گوشه محوطه به لانزيني رسيد تا او با يک ضربه محکم و دقيق زننده گل تساوي لقب گيرد.

 

 

در ادامه آرسنال براي جبران سراپا حمله شد اما تا دقايقي موقعيت چنداني نساخت. در دقيقه 80 ولبک با ضربه محکم خود از درون محوطه در آستانه گلزني بود اما جو هارت با يک مهار فوق العاده دروازه وستهام را نجات داد.

 

اما در دقيقه 83 آرسنال به گل رسيد. ارسال رمزي از سمت چپ مستقيما و بدون برخورد با کسي روي اشتباه هارت گل دوم را به ثمر رساند.

 

3 دقيقه اين بار لاکازت در گوشه محوطه صاحب توپ شد و با يک ضربه محکم از زاويه اي تقريبا بسته گل سوم را نيز به ثمر رساند. اما اين پايان کار نبود و در دقيقه 90 لاکازت موفق شد با يک ضربه دقيق از درون محوطه گل چهارم را نيز به ثمر برساند تا آرسنال با برتري 1-4 از سد وستهام عبور کند.

ارسال در: يکشنبه 2 ارديبهشت ساعت 19:07 (1397/2/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن