جشن قهرماني پرسپوليس بدون حضور بچه!
شماره خبر : 145625
کميته مسابقات سازمان ليگ، مانع از برگزاري جشن قهرماني پرسپوليس همراه با فرزندان آنها خواهد شد.

 در خصوص حضور ناظران ويژه سازمان ليگ فوتبال براي بازي هاي امروز هفته بيست و نهم ليگ برتر فوتبال گفت: حضور ناظران ويژه در بازي هاي ليگ برتر به معني عدم سلامت بازي ها نيست. بلکه مربوط به ساماندهي ويژه بازي هاست تا ضمن برگزاري هرجه منظم آنها بتوانيم حاي هيچ شک و شبهه اي باقي نگذاريم. خودم به شخصه در رشت هستم تا بازي سپيدرود را نظارت کنم. در بقيه بازي ها نيز ساير همکارانمان حضور دارند.

مسئول کميته مسابقات ليگ برتر فوتبال ادامه داد: اين اتفاقات در هفته پاياني ليگ هم رخ مي دهد. با اينکه پرسپوليس قهرماني اش را مسجل کرده است اما نخواستيم حقي از ساير تيم ها ضايع شود. به همين خاطر هم جشن قهرماني را در هفته آخر برگزار مي کنيم.

وي درباره برنامه هاي ويژه سازمان ليگ براي جشن قهرماني سرخپوشان پايتخت اظهار داشت: مي خواهيم هواداران اين تيم از ديدن جشن قهرماني لذت ببرند. فکر مي کنم هر کس به ورزشگاه بيايد بخواهد که نظم حاکم روي سکوي قهرماني را ببيند. به همين خاطر ديگر اجازه نمي دهيم هيچ بازيکني همراه با فرزندانش روي سکوي قهرماني برود. پس از آنکه جام به کاپيتان پرسپوليس اهدا شد آنها مي توانند فرزندان خود را به داخل زمين چمن بياورند تا عکس يادگاري بگيرند. پارسال هم از دستمان در رفت که بازيکنان پرسپوليس، کودکان خود را روي سکو بردند و به بالا پرتاب کردند و آنها را داخل جام قرار دادند!

@navaddaily

 

ارسال در: يکشنبه 2 ارديبهشت ساعت 12:31 (1397/2/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن