دايي هنوز با تلويزيون قهر است
شماره خبر : 145604
سرمربي سايپا بازهم راضي به صحبت با صدا و سيما نشد.

علي دايي، سرمربي سايپا مدتي است به خاطر پخش صحبت‌هاي يک هنرپيشه عليه خودش که در تلويزيون پخش شد، ارتباط خودش را با صدا و سيما قطع کرده است و راضي به صحبت با دوربين‌هاي تلويزيوني و حتي قرار گرفتن لوگوي صدا و سيما در نشست‌هايش نمي‌شود.

در جريان نشست خبري دايي پيش از ديدار با گسترش فولاد،‌ يکي از صدا برداران از صدا و سيما از علي دايي خواست که اجازه بدهد ميکروفن صدا و سيما را بدون لوگو مقابل علي دايي قرار بدهد تا حداقل صدا و سيما بتواند صداي علي دايي را ضبط کند که وي در پاسخ به اين حرکت گفت: من با صدا و سيما مصاحبه نمي‌کنم، من با شما مشکلي ندارم اما آنها با امثال من مشکل دارند. من بايد وظيفه‌ام را به نحوه احسن انجام بدهم.

در پايان نشست خبري صدابردار صدا و سيما باز هم به سمت علي دايي که منتظر آسانسور بود رفت و از او خواست که با صدا و سيما ارتباط برقرار کند و از تريبون صدا و سيما استفاده کند و حرف‌ها و گلايه‌هايش را بازگو کند که علي دايي با اين مسئله مخالف کرد و گفت: وقتي صدا و سيما به فردي آنتن مي‌دهد که عليه من صحبت مي‌کند و بعد به من فرصت صحبت داده نمي‌شود ديگر نمي‌توانم با صدا و سيما صحبت کنم.

ارسال در: شنبه 1 ارديبهشت ساعت 15:44 (1397/2/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن