ابراهيم‌زاده: کار راحتي مقابل استقلال خوزستان نداريم
شماره خبر : 145600
سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان به اين نکته اذعان کرد که تيمش در ديدار فردا (يکشنبه) کار راحتي مقابل استقلال خوزستان نخواهد داشت.

منصور ابراهيم‌زاده در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: اميدوارم هواداران خونگرمي که به ورزشگاه مي‌آيند تيم‌هاي خود را تشويق کنند و بازي خوبي را شاهد باشيم.

«براي مردم خوب خوزستان آرزوي هواي پاک را دارم»، وي با بيان اين جمله خاطر نشان کرد: اعتقادم اين است که فردا بازي سختي را پيش‌رو داريم. هر دو تيم از جايگاه فعلي خود رضايت ندارند و به دنبال تغيير شرايط‌شان هستند. از طرفي حريف ما داراي يک مربي باهوش و زيرک است و مطمئناً کار راحتي مقابل استقلال خوزستان نداريم.

سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سؤال که «آيا از اينکه مسئولان باشگاه سپاهان به دنبال مربي ديگري براي فصل بعد هستند، دلخور نيستيد؟»، يادآور شد: من به‌عنوان يک اصفهاني هدايت تيم سپاهان را قبول کردم، آنهم در شرايطي که مربي حاضر به اين کار نبود. در همان موقع به هيچ چيز و حتي شرايط قرارداد فکر نکردم و فقط تنها هدفم اين بود که شرايط سپاهان را بهبود بخشيده و وضعيتي در تيم ايجاد کنيم که فصل بعد و سال‌هاي بعد از آن هم تيم به ثبات رسيده باشد و روند خوبي را در پيش بگيرد.

وي اضافه کرد: تيم‌هايي مثل پرسپوليس، سپاهان و تراکتورسازي  شرايط متفاوتي دارند و خيلي تحت تأثير عوامل غيرفني هستند که مسئوليت آن از عهده منِ سرمربي خارج است.


@navaddaily

ارسال در: شنبه 1 ارديبهشت ساعت 13:38 (1397/2/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن