ژنرال به دنبال انتقام از پروفسور
شماره خبر : 145597
تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان عصر فردا به مصاف پرسپوليس مي‌رود.

تيم فوتبال ذوب آهن عصر فردا در هفته 29 رقابت‌هاي ليگ برتر در اصفهان به مصاف پرسپوليس مي‌رود.

سرخپوشان در صورتي به مصاف ذوب‌آهن مي‌روند که قهرماني اين تيم با برد مقابل پديده در هفته 27 مسجل شده بود. قرمزها در ديدارهاي پاياني به دنبال شکستن رکوردهاي خود در رقابت‌هاي ليگ برتر هستند. شاگردان برانکو در ديدار رفت توانستند با 4 گل ذوب‌ را شکست دهند. کمال کاميابي‌نيا، علي عليپور، گادوين منشا و فرشاد احمدزاده بازيکناني هستند که در ديدار رفت توانستند دروازه تيم قلعه نويي را باز کنند. 

علي عليپور که با 18 گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد قصد دارد با 24 گل زده به ياد هادي نوروزي، کاپيتان فقيد پرسپوليس به عنوان آقاي گلي برسد و در اين ديدار انگيزه بسياري دارد تا تعداد گل‌هاي زده خود را افزايش دهد. ذوب‌آهن هم با 29 گل خورده نسبت به پرسپوليس از خط دفاعي مناسبي برخوردار نيست. 

ذوبي‌ها در 28 بازي توانستند به 13 برد، 10 مساوي، 5 باخت و در مجموع 49 امتياز در رده سوم برسند و براي رسيدن به نايب قهرماني و سهميه آسيايي انگيزه بسياري دارند. اما ذوبي‌ها بازي سختي مقابل قهرمان ليگ هفدهم دارند زيرا آنها 3 باخت و 18 برد بهترين خط حمله و دفاع را دارند. البته ذوب‌آهن هم از مهاجمان فرصت طلب و خوبي برخوردار است. مرتضي تبريزي با 13 گل زده در صدر گلزنان ذوب‌آهن قرار دارد. اين بازيکن مي‌تواند خط دفاع برانکو را اذيت کند.

فرشاد احمدزاده که پيش از ديدار با ذوب‌آهن دچار مصدوميت شده بود براي بازي مقابل ذوب‌آهن مشکلي نخواهد داشت. هر دو تيم بدون محروم به مصاف يکديگر مي‌روند.

داوران ديدار حسين زرگر، آرمان اسعدي، حسن انتظاري، روح اله شريفي، ناظر: محمدجواد تقي پور هستند.


@navaddaily

ارسال در: شنبه 1 ارديبهشت ساعت 13:30 (1397/2/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن