وعده بيرانوند در خصوص دريبل‌هاي خطرساز
شماره خبر : 145596
دروازه‌بان شماره يک تيم ملي طي چند ديدار اخير با دريبل‌هاي خطرساز خود سوژه شده است.

بيرانوند که اعتمادبنفس خوبي از حضور ثابت در ترکيب تيم ملي و پرسپوليس طي دو فصل اخير به دست آورده، در ديدارهاي اخير دست به کار پر ريسکي زده که با توبيخ از سوي سرمربي تيم ملي مواجه شده است.


علاقه عجيب بيرانوند به بازي با پا و دريبل بازيکنان حريف به حرکتي پر ريسک تبديل شده و او اکنون مدعي است با اخطاري که از سرمربي تيم ملي دريافت کرده ديگر هيچگاه دست به اين کار نخواهد زد: خب من خيلي دوست داشتم روي حرکات پا کار کنم و حتي در تمرينات نيز به عنوان بازيکن به ميدان مي‌روم تا از اين حيث به توانايي خودم اضافه کنم. دوست دارم کار با پايم خوب باشد و از نظر فني نظر کادرفني را برآورده کنم. طي اين مدت هم فکر کنم فقط يک بار اشتباه کردم. اما مطمئن باشيد در خصوص دريبلي که مي‌گوييد هيچ گاه ديگر اين کار را نخواهم کرد. 


وي در واکنش به اينکه آيا از سوي کادرفني تيم ملي اين اخطار به او شده گفت: اصلا ديگر فکرش را هم نکنيد که بخواهم بازيکني را دريبل بزنم و مي‌دانم يک اشتباه تمام چيزهايي که در اين مدت به دست آوردم را از بين خواهد برد. 


بيرانوند در پاسخ به خبرنگار ما که آيا در جام جهاني نيز با پرتاب‌ دستش خبرساز خواهد شد گفت: در فوتبال ايران ديگر خيلي سخت است که بخواهيم اين کار را بکنيم. خصوصا در برابر رقباي پرسپوليس که با تجمع در دفاع و زمين خودي امکان سود بردن از اين اتفاق را نمي‌دهند. اما کادرفني از من مي‌خواهد خصوصا در ضربات ايستگاهي و کرنرها بازي را اينچنين زود آغاز کنم و در جام جهاني هم بايد ببينيم چه مي‌شود.


وي ادامه داد: همين بازي با السد يک پرتاب خوب براي منشا داشتم که او تا محوطه جريمه حريف با دروازه‌بان و مدافع حريف در موقعيت خوبي قرار گرفت که بدشانس بوديم وگرنه اتفاق جالبي شکل مي‌گرفت.


@navaddaily

ارسال در: شنبه 1 ارديبهشت ساعت 13:22 (1397/2/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن