دلفي به استقلال نمي رود
شماره خبر : 145594
يونس دلفي، ستاره 18 ساله فوتبال ايران و باشگاه استقلال خوزستان که در ليگ هفدهم عملکرد خوبي داشت و ستاره تيمش محسوب مي شد، در صدد لژيونر شدن است اما برخي رسانه ها از علاقه وينفرد شفر، سرمربي تيم استقلال تهران به او خبر دادند.

يونس دلفي، ستاره 18 ساله فوتبال ايران و باشگاه استقلال خوزستان که در ليگ هفدهم عملکرد خوبي داشت و ستاره تيمش محسوب مي شد، در صدد لژيونر شدن است اما برخي رسانه ها از علاقه وينفرد شفر، سرمربي تيم استقلال تهران به او خبر دادند و احتمال مي رفت اين بازيکن در نقل و انتقالات تابستاني راهي آبي پوشان پايتخت شود اما باشگاه استقلال خوزستان به اين خبر واکنش شديدي نشان داد و يکي از اعضاي اين تيم در گفت و گو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران جوان بيان کرد: يونس دلفي، همچنان با ما قرارداد دارد و اجازه جدايي به او نمي دهيم. دلفي تا پايان ليگ هجدهم با استقلال خوزستان قرارداد دارد و به هيچ تيمي نمي رود.

او افزود: 2 ديدار سخت مقابل سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان داريم و هنوز سرمربي تيم، فهرست ورودي و خروجي به ما نداده است اما مطمن باشيد، دلفي از تيم جدا نمي شود و در استقلال خوزستان مي ماند.

گفتني است، در چند روز گذشته، برخي رسانه ها از علاقه استقلال تهران به دلفي خبر دادند که مشخص شد، پيوستن اين بازيکن به استقلال تهران دور از ذهن است و به احتمال زياد عملي نخواهد شد.


@navaddaily

ارسال در: شنبه 1 ارديبهشت ساعت 13:06 (1397/2/1)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن