کمنداني: دربي مشهد جوانمردانه و پاک خواهد بود
شماره خبر : 145588
هافبک تيم پديده مي‌گويد دربي مشهد را با تمام توان بازي خواهند کرد تا بقاء شان در ليگ برتر حتمي شود.

ميلاد کمنداني هافبک پديده در مورد شرايط تيمش قبل از برگزاري دربي مشهد گفت: خدا را شکر بعد از برد نفت تهران شرايط بسيار خوبي بر تيم حکمفرما شده و همه بازيکنان با انگيزه زيادي تمرين مي کنند.  درست است پديده شرايط بدي را پشت سر گذاشته است اما مطمئن باشيد که گزينه سقوط نخواهد بود. ما در دو بازي آينده با تمام قوا به ميدان مي رويم و اجازه نمي‌دهيم تيم حتي به مرز سقوط نزديک شود.


او در مورد دربي مشهد و شايعات پيرامون آن گفت: درست است که سياه جامگان به ليگ يک سقوط کرده اما مطمئن باشيد هر دو تيم با تمام توان براي برگزاري يک دربي واقعي به زمين مي آيند. به شما قول مي دهم اين بازي جوانمردانه و پاک برگزار شود تا هيچ شائبه اي به وجود نيايد.


کمنداني درباره تزريق 800 ميليون توماني به باشگاه تصريح کرد: ما هم چيزهايي شنيده ايم اما هنوز هيچ دريافتي نداشته ايم. ما قبل از بازي نفت تهران يک رقم بسيار ناچيز گرفتيم ولي بعد از آن هيچ پرداختي در کار نبوده است. شايد باروتان نشود ولي دريافتي هاي بچه ها در حاليکه 28 هفته را پشت سر گذاشته ايم، زير 10 درصد است.


کمنداني در مورد حضور بازيکنان پديده در سينما و تماشاي دسته جمعي فيلم گفت: خدا را شکر بازيکنان در شرايط روحي خوبي قرار دارند و به پيشنهاد بچه ها قرار گذاشتيم باهم به سينما برويم و به تماشاي فيلم لونه زنبور بنشينيم. خودم به شدت اهل سينما هستم و اين فيلم هم توانست لحظات شادي را برايمان بسازد. به نظرم آقاي جمشيدي کولاک کرده و اينطور که پيش مي رود، مطمئنم که مي تواند به زودي سيمرغ هم بگيرد. من همه کارهاي آقاپژمان را دنبال مي کنم و از تماشاي بازي ايشان لذت مي برم.


او در پايان در مورد تيم فصل آينده اش گفت: من تا پايان فصل با پديده قرارداد دارم و منتظرم اين دو بازي هم به پايان برسد. البته با اين شرايط ماندنم در پديده بعيد به نظر مي رسد. در حال حاضر يکي دو پيشنهاد از تيم هاي تهراني و شهرستاني دارم و اميدوارم بتوانم با انتخابي خوب، سال آينده مدعي پوشيدن پيراهن تيم ملي شوم.


@navaddaily

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 21:02 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن