واکنش خداداد عزيزي به احضارش به کميته اخلاق
شماره خبر : 145586
مدير سازمان فوتبال مشکي‌پوشان گفت: من در مصاحبه‌ام گفتم که يک شخص به من زنگ زده و گفته بازي را برايتان در مي‌آورم به شرط آنکه 20 ميليون تومان به من بدهيد مگر من اسمي آوردم که چنين بحثي مطرح شده است.

خداداد عزيزي در خصوص اينکه سيدرضا غياثي مدعي شده اگر خداداد عزيزي نتواند صحبت‌هايش را پيرامون اتفاقاتي که مربوط به زمان حضورش در پيام مشهد مطرح شده ثابت کند به کميته اخلاق احضار مي‌شود، گفت: مگر آقاي غياثي در آن زمان حضور داشته که الان واکنش نشان داده است؟ ضمن آنکه بهتر است دوستان اول مصاحبه من را بخوانند و بعد نسبت به ‌آن واکنش نشان بدهند.

 

وي افزود: من در مصاحبه‌ام گفتم که يک شخص به من زنگ زده و گفته بازي را برايتان در مي‌آورم به شرط آنکه 20 ميليون تومان به من بدهيد مگر من اسمي آوردم که چنين بحثي مطرح شده است؟ يا مگر من گفتم داور از من چنين پولي خواست؟

عزيزي تأکيد کرد: اين اتفاق مربوط به سال 86 يا 87 است آن زمان آقاي غياثي در کميته داوران حضور نداشت و خواهش من اين است که دوستان ابتدا مصاحبه من را بخوانند و بعد از اطمينان از صحت آن پاسخ بدهند. 

وي تأکيد کرد: در مصاحبه‌‌ام گفتم که شخصي اعلام کرده 20 ميليون بدهيد تا بازي را براي شما در بياورم. من هم حتي جواب او را با توهين ندادم و فقط به وي گفتم که به سراغ کار و زندگي‌اش برود. بعدها از چند نفر سؤال کردم که ماجرا چيست که دوستان گفتند پول مي‌گيرند و داور مي‌خرند و بازي‌ها را در مي‌آورند.

مدير فني تيم فوتبال مشکي‌پوشان در خصوص اينکه ديدار آينده اين تيم با پديده نوعي دربي است، گفت: اين بازي دربي است؟ دربي الکي است!


@navaddaily

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 20:39 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن