شيري: در جام ملت ها فيکس تيم ملي مي شوم
شماره خبر : 145585
بازيکن پيکان معتقد است بازي کردن او در چند پست مزيت مهمي به شمار مي رود که مي تواند در نهايت باعث ملي پوش شدنش شود.

مهدي شيري بازيکن تيم پيکان درباره آخرين وضعيت تيمش براي بازي استقلال گفت: اين هفته تمرينات سختي را پشت سر گذاشتيم و همه تمرکز خودمان را به کار بسته ايم که با شکست استقلال بتوانيم بار ديگر شانس کسب سهميه آسيايي را زنده کنيم. اما خوب مي دانيم استقلال با شفر روز به روز بهتر مي شود و بازي کردن مقابل اين تيم و امتياز گرفتن از آنها کار بسيار دشواري است.


او ادامه داد: ما در نيم فصل اول نتايج خوبي کسب کرديم اما بعد از قطع شدن روند بردهايمان، امتيازات مهمي را از دست داديم. در هفته هاي اخير هم توانستيم به شرايط خوبي برسيم و اميدواريم با کسب نتايج لازم در 2 بازي آخر  فصل را به بهترين شکل به پايان برسانيم. براي بازي اين هفته هم همه تلاشم را مي کنم تا ضمن ارائه يک بازي خوب، براي تيمم گلزني کنم. ضمن اينکه همچنان پنالتي زن اول پيکان هستم.


شيري در مورد شانس تيمش براي کسب سهميه آسيايي گفت: رقيبان سرسختي مثل ذوب آهن و استقلال پيش رو داريم ضمن اينکه سايپا هم روند خوبي را در پيش گرفته است. اما هنوز شانس داريم و مي توانيم با فرصت طلبي و کسب نتيجه از بازي هاي آينده خودمان را بالا بکشيم. با توجه به امتيازاتي که جمع کرده ايم براي اين منظور شانس داريم اما ما بدون توجه به اين مساله بازي به بازي جلو مي رويم و اگر خدا بخواهد به اين مهم مي رسيم.


مدافع گلزن پيکان درباره اينکه توسط مجيد جلالي در چند پست به بازي گرفته شده، گفت: من اين فصل در 5 پست براي پيکان بازي کردم. از مدافع و هافبک راست تا هافبک دفاعي و وينگر چپ و حتي در يک بازي هافبک نفوذي کار کردم. به نظرم اين اتفاق مهمي است و مزيت فوق العاده اي به شمار مي رود که يک بازيکن بتواند در چند پست بازي کند. خوشحالم که اين قابليت را دارم و مورد اعتماد کادر فني قرار گرفته ام.


او در مورد اينکه گفته مي شود بازي در پست هاي مختلف باعث شده از رقبايي همچون وريا غفوري، رامين رضائيان، صادق محرمي و ... جا بماند، تصريح کرد: در همه اين سالهايي که فوتبال بازي کرده ام، خودم را با کسي مقايسه نکرده ام. خودم بهترين داور عملکرد خودم هستم و به نظرم در نقش مدافع راست کارنامه خوبي در اين فصل داشته ام. البته نااميد نيستم و  با همه وجود مبارزه مي کنم تا بالاخره به تيم ملي برسم. مطمئن باشيد در جام ملت هاي آسيا يکي از گزينه هاي اصلي حضور در ترکيب تيم ملي خواهم بود.


شيري در پايان درباره برنامه اش براي سال آينده افزود: منتظر هستم تا اين دو بازي هم به پايان برسد. هنوز تصميمي نگرفته ام و انشاءالله هر چه خير است، برايم پيش بيايد. چند پيشنهاد دارم اما تا اين فصل به پايان نرسد تصميمي نمي گيرم و همه تمرکزم را روي بازي هاي پيکان گذاشته ام. البته هدف اصلي من براي فصل آينده لژيونر شدن است.


@navaddaily

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 20:26 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن