کيف مي‌کنيم که عليرضا ايراني است!
شماره خبر : 145581
مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در اين هفته، ليگ هلند را به آتش کشيد

عليرضا جهانبخش تنها ستاره واقعي باشگاه آزد آلکمار است که در بازي تيمش مقابل ويسنته عملکرد بي نظيري داشت و پس از اينکه پاس گل اول را در اختيار همبازي اش قرار داد، 3 گل زد و هت تريک کرد تا آلکمار به رده سوم جدول و به فاصله کوتاه با آژاکس برسد.
پيشرفت جهانبخش در فوتبال اروپا استثنايي بود. او که در داماش بازي مي کرد، قيد پيش قرارداد امضا شده با پرسپوليس را زد تا به اروپا برود. در هلند، پله پله پيش رفت و هرگز شاهد افت يا درجا زدن اين بازيکن نشديم اما تا جايي خود را بالا کشيد که بر سر جذبش در فوتبال هلند، جنگ بزرگي در گرفت و در نهايت او به آلکمار رفت. حالا مديران آلکمار نتيجه سرمايه گذاري بر روي خريد يک بازيکن ايراني را مي بينند.
جهانبخش فقط سه هفته ديگر به گلزني هايش ادامه بدهد، اولين آقاي گل تاريخ فوتبال ايران در قاره اروپا خواهد شد. افتخاري که امکان تکرار آن بسيار سخت است. با اين حال و با شرايطي که پيش آمده، کيف مي کنيم از اينکه هموطن جهانبخش هستيم. بازيکني که در زمين فوتبال بسيار موقر و خوش فکر کار مي کند و بيرون از زمين، رفتار عاقلانه و به دور از حاشيه اي دارد. هرگز کسي از جهانبخش، مصاحبه هايي رکيک و حرف هاي زشت نديده و رفتارش در فضاي مجازي نيز هوشمندانه و بسيار جالب است.


چنين بازيکني مشخصا مي تواند بيش از اينها بالا رفته و به دستاوردهاي بزرگي برسد. او حالا گزينه چند باشگاه آلماني، اسپانيايي، انگليسي و ايتاليايي را پيش روي خود مي بيند و بعد از حضور در جام جهاني مي تواند براي آينده اش نقشه بکشد. از حالا به بعد، بيش از اينها از عليرضا پيشرفت خواهيم ديد. هر اتفاق خوبي که برايش رخ بدهد، حق اين بازيکن است از بس هوشمندانه انتخاب کرد و هوشمندانه زندگي کرد.ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 18:30 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن