حاتمي: قليان کشيدن من به خودم ارتباط دارد+ شکايت از سرخابي ها
شماره خبر : 145572
مهاجم تراکتورسازي تبريز گفت که اگر گوش شنوايي وجود نداشته باشد مجبور است از پرسپوليس و استقلال به کنفدراسيون فوتبال آسيا شکايت کند.

فرزاد حاتمي درباره شکايتش از باشگاه استقلال به دليل عدم دريافت مطالبات خود اظهار داشت: شکايت من براي سال 92 يا 93 است و حکم کميته انضباطي را هم گرفته‌ام. از استقلال 220 ميليون و از پرسپوليس 200 ميليون طلب دارم. زماني که بحث مجوز حضور استقلال در ليگ قهرمانان آسيا مطرح بود، رضا افتخاري مديرعامل باشگاه با من صحبت کرد و 30 درصد طلبم را بخشيدم و قرار شد مابقي را بپردازند که ندادند. در باشگاه پرسپوليس هم با حميدرضا گرشاسبي صحبت کردم که هيچ عايدي نداشت.

وي افزود: اصلا دوست ندارم با AFC مکاتبه کنم، چون ايراني هستم و نبايد همه چيز را به بيرون برد، اما اگر گوش شنوايي وجود نداشته باشد، مجبورم از استقلال و پرسپوليس به AFC شکايت کنم.

حاتمي در خصوص وضعيت تراکتورسازي تبريز تصريح کرد: شرايط تيم بد است و سال بدي را پشت سر گذاشتيم. هواداران تراکتورسازي هم کم آورده‌اند و عليه بازيکنان شعار مي‌دهند، در صورتي که انتظار داشتيم درک‌مان کنند. نصف بازيکنان تراکتورسازي سابقه بازي در ليگ برتر را نداشتند، اما هجمه‌ها و فشارها روي من، مهدي کياني، محمد ابراهيمي و محمد ايران پوريان بود. ما بزرگ‌ترهاي تيم بوديم و اين فشارها طبيعي بود، اما توهين را قبول نمي‌کنيم. وقتي به پيکان مي‌بازيم، بحث تيم مطرح نيست، بحث نام من و بازيکناني چون کياني و ايران پوريان است. اينجا نام بازيکنان جوان مطرح نيست و اعتبار ما در ميان است. صحبت کردن با بازيکنان جوان نصف انرژي ما را مي‌گيرد، بنابراين انتظار داشتيم هواداران تا آخرين لحظه حمايت‌مان کند.

مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي ادامه داد: هواداران تيم فصل اول حمايت کردند و در نيم فصل دوم حمايتي نبود. آجورلو براي باشگاه زحمت کشيد و سال دوم حضورش به مقطعي خورد که تيم از نقل و انتقالات محروم بود. دست مربي هم بابت داشتن بازيکن خالي بود. براي آجورلو هر جايي که هست، آرزوي موفقيت مي‌کنم و براي مدير جديد باشگاه هم آرزوي موفقيت مي‌کنم.

وي با ابراز اميدواري براي بهتر شدن شرايط تراکتورسازي در فصل آينده خاطرنشان کرد: مقابل الغرافه قطر يا يک گل جلو بوديم، اما هواداران از دقيقه يک عليه بازيکن و مديرعامل شعار دادند. هوادار بايد بداند بازيکنان بودند که تيم را با اين وضعيت نگه داشتند. امسال دريافتي‌ها 45 درصد بوده و از فصل گذشته هم 50 درصد طلب داريم، اما بازيکنان اين چيزها را داخل زمين نياوردند و جانانه بازي کردند. هوادار نبايد نمک روي زخم بازيکن بپاشد. تماشاگر به ورزشگاه مي‌آيد که تشويق کند، نه تخريب. شايد اين شعارها روي من که سابقه چندين قهرماني دارم، اثر نگذارد، اما روي جوان 20 ساله تأثير مي‌گذارد. چرا بايد به بازيکن جوان بگوييم بي‌غيرت؟ بازيکن جوان فقط يک سال در تيم بوده و بايد حمايت مي‌شد. آقاي هوادار دمت گرم که نيم فصل اول در سرما و گرما حمايت کردي، دست تويي که توهين مي‌کني را مي‌بوسم، اما بازيکناني چون مهدي کياني، محمد ايران پوريان و محمد ابراهيمي عمرشان را در تراکتورسازي گذاشتند. پول‌شان را هم گرفته‌اند، اما مي‌توانستند جاي ديگري هم بگيرند. هواداران شرايط تيم را مي‌دانستند و نبايد نمک روي زخم مي‌پاشيدند.

حاتمي در ادامه گفت‌وگوي خود با تسنيم در واکنش به انتشار تصويري از او در حال کشيدن قليان گفت: زندگي شخصي آدم به خودش ارتباط دارد و نبايد ديگران دخالت کنند. اهميت نمي‌دهم چه کسي از من عکس مي‌گيرد. هشتاد درصد فوتباليست‌هاي ايراني قليان مي‌کشند، در اروپا نود درصد بازيکنان سيگاري هستند و مشروبات الکلي هم مصرف مي‌کنند. مگر دست زيدان، کاناوارو و توتي سيگار نديده‌ايم؟ در مستند زندگي رونالدو که سه سال پيش پخش شد، شاهد بوديم که کنار خانواده‌اش در حال خوردن مشروب است. اينها زندگي شخصي يک بازيکن است.

وي تصريح کرد: شايد صحبت از الگو بودن کنيد، اما من زيدان را مثال مي‌زنم. او سيگار مي‌کشيد و در عوض دريبل زيداني هم مي‌زد. من دريبل زدن او را الگو قرار مي‌دهم و کاري به زندگي شخصي‌اش ندارم. قليان کشيدن من يا هر بازيکني به خودش ارتباط دارد. آيا بوفون سيگار نمي‌کشد؟ آيا بايد بگوييم او ديگر الگو نيست؟


@navaddaily

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 12:30 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن