صحبت هايي تکان دهنده رهبري‌فرد از اتفاقات عجيب فوتبال ايران
شماره خبر : 145568
پيشکسوت فوتبال ايران در صحبت هايي تکان دهنده از اتفاقات عجيب فوتبال ايران به ويژه در ليگ يک و فوتبال پايه گفت.

بهروز رهبري فر مدافع قديمي پرسپوليس و استيل آذين صحبت هاي جالبي پيرامون حاشيه هاي فوتبال و دليل دوري خود از مربي گري را مطرح کرد. او که در برنامه مدال صحبت مي کرد درباره خريد بازيکن حريف در بخش ابتدايي صحبت هاي خود گفت: بسياري از دوستان من بابت مطرح کردن اين صحبت ها انتقاد مي کنند اما من مي گويم بايد گفته شود تا اين مسائل از فوتبال پاک شود.

 

داور و بازيکن حريف را مي خريدند. دروازه بان شموشک ما به هر سمتي مي زديم به سمت ديگر مي رفت. ما فکر مي کرديم او مشکل دارد و شايد يک ماهيگير درون دروازه است. برابر تراکتورسازي دقيقه 10 بازيکن حريف زير پاي بازيکن ما زد تا اخراج شود. اگر ما اين ها را بگوييم، کمک کردن است. من چون به چشم ديدم اينها را مي گويم

 

وي در ادامه درباره مباحث مربوط به جادوگري خاطر نشان کرد: به تدارکات خودمان مي گفتند که در چهار طرف زمين چه چيزي را چال کنند يا درون دروازه حريف چه کاري انجام دهد. من شب ها مي ترسم جن به سراغم بيايد وقتي با اين مسائل رو به رو شدم.

 

رهبري فر که مدتي مسئول تيم اميدهاي پرسپوليس بود درباره فساد در تيم هاي پايه اضافه کرد: مي گفتند بچه پولدار را در تيم پايه ها بردار و بازيکن بي پول را کاري نداشته باش اما اين ها براي من مهم است. بايد افراد دلسوز بر سر کار بيايند. بازيکني بود مانند جواد نکونام با توانايي بالا اما کفش او باز بود و نهار تنها يک سيب زميني داشت اما آقاي طاهري يک بازيکن سفارشي به ما معرفي کردند که حتي کفش فوتبال را تشخيص نمي داد و با کفش کشتي به محل تمرين مي آمد اما من او را رد کردم اما سپس از باشگاه زدند و گفتند که ايشان را آقاي طاهري معرفي کرده و چرا او را رد کرديد.

 

صحبت هاي پاياني رهبري فر درباره داوري ها بود: بعضي داورها افتخار مي کنند که عليه استقلال و پرسپوليس سوت بزنند. البته اشتباه داوري هست اما داورهاي ما شريف هستند. برويد و فوتبال پايه را ببينيد تا فکر نکنيد من دروغ مي گويم.

 

بازيکن سابق استيل آذين در پايان صحبت هاي خود درباره داوري، گفت: ما در استيل آذين داور را مي خريديم. داور از ما 100 ميليون در هتل استقلال پول به دلار گرفت که ما بازنده نشويم اما ما باختيم. بعد که به او اعتراض کرديم او به ما گفت شما که زمين نخورديد من پنالتي بگيريم و زمانيکه فيلم مسابقه را ديديم، متوجه شديم حق با اوست


@navaddaily

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 07:51 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن