بازگشت افشين قطبي به ليگ برتر
شماره خبر : 145562
مدير برنامه افشين قطبي از بازگشت اين مربي به ايران براي هدايت يکي از تيم هاي ليگ برتري خبر داد.

افشين قطبي سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس به زودي به ايران بازمي گردد تا فصل آينده هدايت يکي از تيم هاي فوتبال کشورمان را برعهده بگيرد. 

مهدي حاج باقر مدير برنامه افشين قطبي ضمن تاييد اين مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: به هر حال صحبت هايي براي بازگشت قطبي به ايران است و اگر شرايط فراهم شود او فصل آينده در يکي از تيم هاي بزرگ و مطرح فوتبال کشورمان مربيگري مي کند. 

او درباره اينکه گفته مي شود تيم هاي فوتبال سپاهان و تراکتورسازي خواهان همکاري با قطبي براي فصل آينده شدند، بيان کرد: به طور حتم افشين قطبي براي حضور در يک تيم بزرگ به ايران مي آيد. تيم هاي فوتبال پرسپوليس، استقلال، تراکتورسازي و سپاهان بهترين تيم هاي ليگ برتر هستند

مدير برنامه هاي قطبي افزود: در حال حاضر  سرخابي ها سرمربي دارند و بنابراين اگر قرار باشد قطبي به ايران بيايد براي هدايت يکي از تيم هاي سپاهان و تراکتورسازي در ايران حاضر مي شود. 

حاج باقر درباره اينکه پيشنهادي هم از سوي 2 تيم تراکتورسازي و سپاهان به قطبي شده است، گفت: پيشنهاد رسمي از اين 2 تيم نداشتيم و در حد حرف بوده است. قطبي هم از جزئيات اين موضوع باخبر است. 

مديربرنامه قطبي درباره اينکه مشکل مالياتي اين مربي حل شده است، بيان کرد: بله در ماده 8 قرارداد قطبي نوشته شده است که ماليات اين مربي برعهده باشگاه پرسپوليس بوده است اما مشکل مالياتي او به علت تغيير مديريت زمان زيادي برد تا با تلاش هاي طاهري ،گرشاسبي، خمارلو و امام وردي حل شد. براين اساس قطبي مشکلي براي بازگشت به ايران ندارد. 

او درباره زمان بازگشت قطبي به ايران گفت: ليگ برتر فوتبال ايران هنوز تمام نشده است و جام جهاني هم پيش رو داريم. به نظر مي رسد اگر شرايط براي حضور قطبي در ايران فراهم شود او مرداد ماه به کشورمان مي آيد. 

مدير برنامه قطبي  در پايان خاطر نشان کرد: اميدوارم روزي بتوانيم از بهترين مربيان و بازيکنان در ليگ برتر فوتبال استفاده کنيم.



@navaddaily

ارسال در: جمعه 31 فروردين ساعت 01:03 (1397/1/31)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن