تيم هاي جام جهاني 2018 روسيه چه برندي دارند؟
شماره خبر : 145561
جام جهاني 2018 روسيه يک از جذاب ترين تورنومنت هاي تاريخ خواهد شد. در اين دوره تيم ملي ايران با تيم هاي اسپانيا، پرتغال و مراکش در گروه مرگ قرار گرفته است.

 

تيم ملي ما با اميد هاي فروان راهي اين دوره و با بهترين شرايط به عنوان تيم دوم راهي روسيه شده است. تيم هاي رقيب ايران هم در بهترين شرايط خود به سر ميبرند که با مثال ساده مي توان شکست آرژانتين برابر اسپانيا با 6 گل را نام برد. پرتغال هم با داشتن کريستيانو رونالدو و قهرماني يورو به اين جام جهاني پا گذاشته است. مراکش هم ازديد کارشناسان در کنار ايران جزو شگفتي ساز هاي اين دوره محسوب مي شود.

تيم ملي ايران
 

با اي حال همواره آمار و ارقام در جام جهاني جذاب بوده است ويکي از جالب ترين آمار ارزش تيم هاي ملي است که در اين دوره برزيل با 673 ميليون يورو با اختلاف فاحش نسبت به آلمان و فرانسه در رتبه اول مقتدرانه ايستاده و در انتهاي ليست پاناما با 5.650 ميليون يورو قرار گرفته است.

در گروه B اسپانيا با اختلاف با ارزش 603.500 ميليون يورو در رده اول و بعد از آن پرتغال با 279.750 ميليون يورو، مراکش با 98.400 ميليون يورو و در آخر ايران با 42.800 ميليون يورو در اين گروه قرار دارند. در اسپانيا  ايسکو، در پرتغال رونالدو، در مراکش امين هاريت و از ايران سردار آزمون با ارزش ترين بازيکن تيم هستند.

در تصوير زير ارزش تمامي تيم ها را مي توانيد مشاهده کنيد.

 

ارزش تيم هاي حاضر در جام جهاني
ارزش تيم هاي حاضر در جام جهاني

در بين اسپانسر هاي مختلف در داشتن تيم در جام جهاني رقابت بسيار وجود دارد که در اين بين فقط 9 برند در اين دوره حضور دارند که آديداس با داشتن 12 تيم بيشترين تيم را پشتيباني مي کندو چهار برند هم فقط يک تيم دارند. که مي توانيد به صورت دقيق تر ليست را در تصوير زير مشاهده کنيد.@Navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 30 فروردين ساعت 23:56 (1397/1/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن