انتظار هت‌تريک را نداشتم/ والدينم مهمترين افراد زندگي‌ام هستند
شماره خبر : 145548
ستاره ايراني آلکمار پس از درخشش و اولين هت تريک دوران فوتبالي اش از پدر و مادرش تقدير و تشکر کرد.

شب گذشته آلکمار در ديدار مقابل ويتسه با نتيجه 4 بر 3 پيروز شد. در اين ديدار عليرضا جهانبخش در حدود يک ساعت در ميدان حضور داشت و بر روي هر 4 گل تاثير مستقيم گذاشت. مهاجم ملي پوش ايران در اين ديدار موفق به هت‌تريک شد و پاس گل اول تيمش را هم براي هم‌تيمي خود مهيا کرد. 

وي همچنين موفق شه در اين فصل 12 پاس گل براي هم‌تيمي‌هاي خود مهيا کند که از اين حيث در رده دوم ليگ هلند قرار دارد.

عليرضا پس از اين درخشش فوق العاده خود گفت: من يک پسر وفادار هستم و مي خواهم خدا را شکر کنم. اين وفاداري من براي پدر و مادرم است و آن دو مهمترين چيز در زندگي من هستند. دير يا زود آنها تصاوير من را در بازي مي بينند  و بعد از آن متوجه مي شوند و من به فکر آنها بوده ام.

ستاره ايراني درباره اينکه پدر و مادرش در اين بازي حضور نداشتند، گفت: آنها فردا براي تماشاي بازي من در فينال جام حذفي به هلند مي آيند. پدر و مادر قبل از هر کسي قبل و بعد از بازي به زنگ مي زنند. از اينجا با احساسي خوب و عالي به شما تبريک مي گويم.

درخشش جهانبخش به حدي بود که وي با 18 گل زده به صدر جدول برترين گلزنان اردي ويزه صعود کرد. او درباره اين اتفاق گفت: انتظار نداشتم هت تريک کنم. هميشه زدن گل به من احساس خوبي را انتقال مي دهد. از تمام بازيکنان خواستم روي توپ بازي امضا کنند چون اين اولين هت تريک من در فوتبال حرفه اي بود.


@navaddAILY
 

ارسال در: پنجشنبه 30 فروردين ساعت 10:57 (1397/1/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن