توضيحات بيرانوند درباره جر و بحث با شجاع خليل زاده
شماره خبر : 145543
دروازه‌بان ملي‌پوشي که در چند نوبت واکنش‌هاي فوق‌العاده‌اي مقابل بازيکنان حريف نشان داد تا تيمش بتواند برنده از زمين خارج شود. البته در يک صحنه هم با شجاع خليل‌زاده به جر و بحث پرداخت.

دروازه‌بان ملي‌پوشي که در چند نوبت واکنش‌هاي فوق‌العاده‌اي مقابل بازيکنان حريف نشان داد تا تيمش بتواند برنده از زمين خارج شود. البته در يک صحنه هم با شجاع خليل‌زاده به جر و بحث پرداخت که...

*چرا با شجاع جر و بحث کرديد؟

من نمي‌دانم چرا اين مسائل بي‌دليل بزرگ مي‌شود. يک دروازه‌بان و مدافع در طول مسابقه بارها با هم صحبت و حتي بحث مي‌کنند. روي ارسال‌ها يا حملات حريف و حتي خطراتي که روي دروازه خودي ايجاد مي‌شود. من و شجاع هم هميشه با هم از اين صحبت‌ها داريم و به يکديگر در طول مسابقه تذکر مي‌دهيم. اين موضوع جديدي نيست!

*اتفاقاً شجاع خليل‌زاده هم همين حرف را مي‌زد و مي‌گفت دعواهاي من و عليرضا الکي است!

شجاع مثل داداش من است. دعواهاي ما دو تا داخل زمين را ببينيد اما باور نکنيد چون هدف هر دوي ما حفظ دروازه پرسپوليس و موفقيت تيم است. بيرون زمين البته خيلي با هم شوخي مي‌کنيم و سر به سر يکديگر مي‌گذاريم. اين را همه تيم مي‌دانند.

*(به شوخي) ولي با سيدجلال از اين بحث‌ها نمي‌کني؟!

(مي‌خندد) آقاسيدجلال که بزرگ ماست و احترامش واجب. در طول مسابقه او بيشتر به ما تذکر مي‌دهد و ما هم فقط مي‌گوييم چشم! انصافاً‌ آقاسيد خيلي در اين سال‌هايي که همبازي بوديم به ما کمک کرده است و همواره از او تشکر مي‌کنم.

*مرتضي پورعلي‌گنجي ديگر مدافع تيم ملي و بازيکن السد گل به خودي زد که باعث برتري شما شد. حرفي در اين رابطه نداري؟

دست مرتضي، نه ببخشيد سر مرتضي درد نکند! (مي‌خندد و ادامه مي‌دهد) البته شوخي کردم. مرتضي پورعلي‌گنجي همبازي خوب من و از بهترين‌هاي ايران و آسياست. بزرگترين مدافعان دنيا هم ممکن است اشتباه کنند و من که کنار مرتضي بازي کردم خوب مي‌دانم چه مدافع کم اشتباهي است. آن ضربه سر هم يک اتفاق بود که البته اگر مرتضي نمي‌زد مطمئن باشيد بچه‌هاي ما در ادامه مسابقه دروازه السد را باز مي‌کردند.

*از عملکرد خودت در اين ديدار رضايت داري؟

به اين سؤال بايد مربيان جواب بدهند. همچنين اميدوارم توانسته باشم رضايت هواداران بامعرفت پرسپوليس را جلب کنم که وسط هفته هم ما را در استاديوم آزادي تنها نگذاشته و حمايت کردند.

*راستي چرا شجاع آن‌طور ژاوي را زد؟!

شجاع همه را مي‌زند! فوتبالش همين‌طور است ديگر... (دوباره مي‌خندد)

*نمي‌خواهي براي ژاوي کري بخواني؟

بابا ما يک شوخي با رونالدو کرديم جهاني شد. ديگر ژاوي را قاطي نکنيد!

*از اين بابت ناراحتي؟!

نه ولي در جامعه ما به ويژه فضاي مجازي هر حرفي بزني يک طور برداشت مي‌شود و همه هم منتظرند واکنش نشان بدهند. من در برنامه 90 و هنگام ضبط تلويزيوني فقط يک شوخي کردم... بگذريم!

*بسيار خوب، تو با پرسپوليس قرارداد داري و بايد بماني اما قرارداد اغلب همبازيانت در پايان فصل به اتمام مي‌رسد. فکر مي‌کني تمديد کنند؟

(دوباره باخنده) کجا بروند بهتر از پرسپوليس؟ تمديد مي‌کنند!

*ما که متوجه نشديم شوخي مي‌کني يا جدي مي‌گويي؟

اين بار شوخي کردم (!) به هر حال يک فوتبالست حرفه‌اي بايد تصميم حرفه‌اي هم بگيرد. من دوست دارم همه همبازيانم را فصل آينده هم در پرسپوليس کنار خودم ببينم اما بايد ديد خودشان چه تصميمي در نهايت مي‌گيرند. هر تصميمي هم که بگيرند براي من قابل احترام است.

*عليرضا بيرانوند چند هفته‌اي است اوج گرفته، دليل آن را توضيح مي‌دهي؟

به هر حال اهداف بزرگي در سر دارم. نقشه‌هايي کشيدم که نياز به تمرين، تمرکز و تلاش بيشتر دارد و اميدوارم بتوانم به خواسته‌هاي ورزشي‌ام برسم.

*منظورت بازي در جام جهاني است؟

يکي همين است و سعي مي‌کنم با تلاش زيادي به آن برسم.


@navaddaily

ارسال در: پنجشنبه 30 فروردين ساعت 10:11 (1397/1/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن