عاليشاه مي‌تواند در ليگ قهرمانان پرسپوليسي شود؟
شماره خبر : 145455
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس با اتمام سربازي به تمرينات اين تيم بازخواهد گشت اما حضور او در مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا به يک موضوع مهم بستگي دارد.

اميد عاليشاه پس از توافق مسئولان دو باشگاه پرسپوليس و تراکتورسازي و با تائيد شدن کسري از خدمت قرار است مجددا به تمرينات پرسپوليس بازگردد و دوباره زير نظر برانکو فوتبال خود را ادامه دهد.

از طرف ديگر به دليل اينکه عاليشاه قبل از رفتن به سربازي و باشگاه تراکتورسازي بازيکن پرسپوليس بوده اين شائبه به وجود آمده که آيا اين باشگاه که صعود خود را به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا قطعي کرده مي‌تواند از اين بازيکن در مرحله بعدي اين رقابت‌ها استفاده کند يا نه؟

روزبه وثوق‌احمدي رئيس کميته تعيين وضعيت بازيکنان فوتبال در گفت‌وگو باسايت روزنامه نود  در اين خصوص گفت: مطابق قانون کشور ما بازيکني که سرباز مي‌شود مدت سربازي‌اش جزو قرارداد با باشگاه اوليه به حساب نمي‌آيد و زماني که سربازي اميد عاليشاه به اتمام برسد او بايد به باشگاه پرسپوليس بازگردد. اين مسئله‌اي است که قانون ما درباره آن به صراحت صحبت کرده است.

وي در پاسخ به اين سؤال که با اين شرايط آيا عاليشاه مي‌تواند پرسپوليس را در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا که در ارديبهشت ماه سال جاري برگزار مي‌شود، همراهي کند يا خير، خاطرنشان کرد: عاليشاه مي‌تواند پرسپوليس را همراهي کند اما به يک شرط. بايد ببينيم مسئولان باشگاه پرسپوليس نام اميد عاليشاه را در ليست آسيايي خود قرار داده‌اند يا نه. اگر مسئولان باشگاه پرسپوليس نام اين بازيکن را در ليست آسيايي خود قرار داده باشند که عاليشاه مي‌تواند در مرحله بعد براي پرسپوليس بازي کند اما اگر نام او در ليست اضافه نشده باشد او نمي‌تواند تيم پرسپوليس را در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا همراهي کند و در صورت صعود پرسپوليس به مرحله يک چهارم او در آن مرحله مي‌تواند براي پرسپوليس به ميدان برود.

به گزارش سايت روزنامه نود، اين در حالي است که طبق پيگيري‌ها مشخص شد که باشگاه پرسپوليس نام عاليشاه را در ليست آسيايي خود قرار نداده چرا که در زماني که ليست آسيايي پرسپوليس ارسال مي‌شده عاليشاه در اختيار باشگاه تراکتورسازي تبريز بوده است.

ارسال در: دوشنبه 27 فروردين ساعت 13:40 (1397/1/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن