سايت برزيلي: ايران با دژاگه به دنبال صعود به مرحله حذفي جام جهاني
شماره خبر : 145449
يک سايت برزيلي نوشت که تيم ملي فوتبال ايران با حضور کاپيتان با تجربه‌اش به دنبال صعود از مرحله گروهي جام جهاني 2018 روسيه است.

سايت فولاپه برزيل نوشت: تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران پس از حضور در جام جهاني 2014 برزيل توانست براي دومين بار پياپي به جام جهاني 2018 راه پيدا کند. اين تيم نسبت به چهار سال گذشته بهتر شده است و با هدايت کارلوس کي‌روش توانست مرحله مقدماتي جام جهاني را در گروهي که تيم‌هاي کره جنوبي، سوريه، چين، قطر و ازبکستان حضور داشتند، بدون شکست به عنوان تيم اول به پايان برساند. تيم‌ ‌ملي ايران شش پيروزي و چهار تساوي کسب کرد و تنها دو بار دروازه‌اش باز شد.

ايران با سرمربي پرتغالي خود مي‌خواهد براي نخستين بار در تاريخ کشورش به دور دوم جام جهاني صعود کند. اين تيم از رهبر با تجربه‌اي برخوردار است. اشکان دژاگه، در راس تيم‌ ‌ملي قرار دارد. بازيکن 31 ساله در ناتينگهام فارست انگليس بازي مي‌کند و پيش از اين تجربه حضور در جام جهاني را داشته است. کاپيتان دژاگه در ديدار ايران برابر آرژانتين در سال 2014 حضور داشت. علاوه بر اين تيم‌ ‌ملي ايران از بازيکنان جوان و برجسته‌اي به نام سردار آزمون و عليرضا جهانبخش بهره مي‌برد. آزمون در روبين کازان روسيه بازي مي‌کند و جهانبخش بازيکن آلکمار است.

ارسال در: دوشنبه 27 فروردين ساعت 12:20 (1397/1/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن