حسيني: از عملکردم راضي نيستم/ يک فصل ديگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم
شماره خبر : 145425
هافبک تيم فوتبال ذوب‌آهن اعلام کرد که يک فصل ديگر با اين تيم اصفهاني قرارداد دارد.

محمدرضا حسيني در مورد تساوي تيمش مقابل فولاد در اهواز گفت: متأسفانه شرايط جوي و وزش باد روي بازي هر دو تيم تأثير گذاشته بود و در مجموع شاهد بازي خوبي نبوديم. با اين حال ما در نيمه دوم به بازي مسلط شديم و چند فرصت خوب هم داشتيم که تبديل به گل نشد.

وي در مورد ششمين گلي که در اين فصل براي تيمش به ثمر رساند، اظهار داشت: خوشحالم که دوباره گل زدم. امسال شش گل در ليگ برتر زده و فکر مي‌کنم سه يا چهار پاس گل هم داده‌ام. طبيعتاً اين آمار خوب است، اما از عملکردم راضي نيستم و مي‌توانستم شرايط بهتري داشته باشم. البته هيچ وقت براي تيمم کم نگذاشته و نخواهم گذاشت.

هافبک تيم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اينکه تيمش رتبه دوم جدول را از دست داد، خاطرنشان کرد: فعلاً چيزي معلوم نيست و ما تا پايان ليگ تلاش مي‌کنيم تا دوباره به رده دوم برگرديم و در نهايت نايب قهرمان شويم. سايپا و استقلال هم دنبال دومي هستند، اما نمي‌توان چيزي را پيش‌بيني کرد. بايد ديد در دو بازي پاياني چه اتفاقاتي رخ خواهد داد، در نهايت هر اتفاقي که پيش بيايد بايد قبول کنيم.

حسيني با اشاره به بازي حساس تيمش برابر لوکوموتيو تاشکند تصريح کرد: حساسيت اين بازي کاملاً مشخص است و ما کار سختي در اين مسابقه پيش‌رو داريم. بايد مقابل لوکوموتيو باهوش بازي کنيم و اميدوارم در نهايت نتيجه لازم را بگيرم. صعود از گروه B ليگ قهرمانان دور از ذهن نيست و مي‌توانيم به هدف‌مان برسيم.

هافبک تيم فوتبال ذوب‌آهن در مورد اينکه براي فصل بعد چه برنامه‌اي دارد، اظهار داشت: من يک فصل ديگر با ذوب‌آهن قرارداد دارم.

ارسال در: يکشنبه 26 فروردين ساعت 16:58 (1397/1/26)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن