ويسي: به مردم بدهکار هستيم /با پيروزي مي‌توانستيم شرايط خوبي داشته باشيم
شماره خبر : 145181
سرمربي تيم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: با کسب 3 امتياز مي‌توانستيم شرايط خوبي داشته باشيم.عبدالله ويسي در نشست خبري بعد از شکست مقابل گسترش فولاد، گفت: با توجه به شرايط بازي‌ها و اينکه رقبايمان بازي‌هاي سختي داشتند با کسب سه امتياز مي‌توانستيم شرايط خوبي داشته باشيم.وي افزود: متاسفانه آنقدر بي‌عرضه و بي لياقت بوديم که نتوانستيم مساوي بگيريم. با تساوي هم چند هفته خيالمان راحت بود. بازي بسيار بد و بي خيالي انجام داديم. طوري بازي کرديم که انگار سهميه آسيا را گرفتيم و اين مجوز را در جيب داشتيم. اگر گسترش فولاد مي‌خواست بازي کند و عمکلرد خودش را داشت 4-5 گل مي‌خورديم. آنقدر شکم سير بوديم که حال خودم هم بهم خورد.

سرمربي استقلال خوزستان در مورد اينکه دليل بازي نه چندان خوب شاگردانش چيست، اظهار داشت: ما آنقدر به جدول، مردم و باشگاه‌همان بدهکار هستيم که دو برد هيچ با 10 برد هم کار خاصي نکرديم. بازيکنان ما امروزشرايط خوبي نداشتند. به بازي‌هاي آينده اميدوار هستيم.

وي افزود: تيم ما امروز تعطيل بود. از خود من گرفته تا سايرين امروز فکر مي‌کرديم برنده مي‌شويم. اولين بار بود که قبل از دقيقه 10 گل زديم. تيمي که آنقدر بازيکن با تجربه دارد نمي‌تواند 5 دقيقه از گل خود دفاع کند. به بازيکنان بين دو نيمه گفتم يک بر يک مساوي هم دو هفته ما را در جدول نگه مي‌دارد. از بازيکنان با تجربه ناراحتم. من در زمين نمي‌توانم نوع رفتارم را نشان دهم. ما موقع قرارداد تعهد مي‌دهيم و حرف مي‌زنيم، اما موقع اجرا که مي‌شود حالمان خراب مي‌شود. روز اول به مردم خوزستان قول دادم تيم مي‌ماند و هنوز هم در اين مورد مي‌گويم شک نکنيد، اما بهترين فرصت را داشتيم که از آن استفاده نکرديم. خدا يکبار ديگر به ما شانس مي‌دهد.

ويسي در مورد شرايط موسي کولي‌بالي، خاطرنشان کرد: کولي‌بالي مدت‌ها است که حضور ندارد. دندان پوسيده را در آورديم و به باشگاه داديم تا تکليف او روشن شود. نمي‌دانم وضعيت او چه شد، اما کارش درست نبوده است. اگر پول نگرفته همه پول نگرفتيم. کولي بالي بيشتر از بقيه پول گرفته است. اگر به خاطر من هم که شده که او را از مالي آوردم بايد بازي مي‌کرد. يک روز قبل از بازي با مشکي پوشان گفت: قول مي‌دهم اين چهار بازي به ميدان بروم، اما يک روز بعد از قولش نيامد.

ارسال در: جمعه 17 فروردين ساعت 20:51 (1397/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن