نورمحمدي: براي سربلندي سپيدرود و کريمي مي‌جنگيم
شماره خبر : 145099
مدافع باتجربه سرخپوشان از انگيزه‌هاي تيمش با حمايت هواداران براي بقا در ليگ برتر صحبت مي‌کند.

عليرضا نورمحمدي برابر پارس جنوبي توانست نمايش موفقي را از خود به جا بگذارد و در نهايت توانستند با پيروزي يک بر صفر و بسته نگه ماندن دروازه اين تيم يک برد ارزشمند را کسب کنند. او اکنون با اميدواري زيادي از بقاي سرخپوشان در ليگ برتر خبر مي‌دهد. 


وي در خصوص بازي برابر پارس جنوبي و پيروزي برابر اين تيم گفت: بازي خيلي سختي برابر تيمي داشتيم که به راحتي تسليم نمي‌شود و امتياز نمي‌دهد. در نيمه اول بهتر از ما ظاهر شدند و ما در نيمه دوم با صحبت‌هاي آقاي کريمي انگيزه بيشتري را به کار گرفتيم و نتيجه را به سود خودمان رقم زديم. مي‌شد بيشتر هم گلزني کنيم. دو موقيعت خوب داشتيم و همچنين يک صحنه مشکوک به پنالتي. 


وي ادامه داد: تيم ما در شرايط سختي قرار دارد و دوست داشتيم با کسب سه امتياز و ارائه بازي دقيق امتيازگيري کنيم. پارس جنوبي حريف قلدري بود و در خط حمله هم بازيکنان خوبي دارد. آقاي تارتار هم سرمربي من بودند و تيم آماده‌اي را جمع کرده‌اند.


مدافع باتجربه سپيدرود با اشاره به تمرينات فشرده تيمش در تعطيلات سال نو و انگيزه‌ي بقا گفت: شرايط ما به نوعي بود که تنها تمرينات دو روز تعطيل بود تا در ساير روزها آمادگي‌مان را حفظ کنيم. از دوم عيد تمرينات‌مان در دو نوبت دنبال شد و رفته رفته اين به نفع ما شد تا کاملا آماده شويم.


نورمحمدي در خصوص بازي حساس و سرنوشت‌ساز اين هفته تيمش برابر ذوب آهن گفت: بايد خيلي قوي حاضر شويم چون براي ما نتايج بازي‌هاي پيش رو خيلي حساس است. پس از اين بازي دو بازي خانگي داريم و اميدواريم با امتيازگيري شانس حضور در ليگ برتر را زنده نگه داريم. مطمئنا در ليگ برتر مي‌مانيم چون حيف است پتانسيل اين شهر نابود شود و به دسته يک سقوط کند. تمامي بازيکنان تلاش مي‌کنيم تا آقاي کريمي را سربلند کنيم و در ليگ برتر بمانيم.

ارسال در: سه شنبه 14 فروردين ساعت 16:57 (1397/1/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن