شکايت استقلال خوزستان از ويسي
شماره خبر : 144955
مديرعامل استقلال خوزستان گفت: در اين شرايط حساس تمام مربيان به دنبال اين هستند که با چنگ و دندان تيم و جايگاه خود را حفظ کنند ولي ويسي هنوز تکليف باشگاه را مشخص نکرده است.

امير سلطاني در پاسخ به اين سوال که آيا ويسي استعفاي کتبي خود را به باشگاه تحويل داده است؟ اظهارکرد: خير، او تا اين لحظه هيچ استعفاي کتبي به باشگاه نداده است و در واقع باشگاه در بلاتکليفي به سر مي برد. ويسي پنج روز است که به صورت شفاهي و در رسانه ها استعفا داده است و علي رغم بيانه باشگاه مبني بر اين که ويسي تا يکم فروردين ماه استعفاي کتبي خود را به باشگاه بدهد تا هيات مديره در اين زمينه تصميم گيري کند ولي اين کار را انجام نداده است.

 

وي در پاسخ به اين سوال که باتوجه به اين که از عصر امروز تمرينات تيم از سر گرفته مي شود، ويسي در محل تمرين حاضر خواهد شد؟ عنوان کرد: براساس قراردادي که او با باشگاه استقلال خوزستان دارد، طبيعتا بايد در محل تمرين حاضر شود و فکر مي کنم خود او بايد در اين زمينه پاسخگو باشد.
مديرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: اين اقدام ويسي هم به تيم و هم به بازيکنان ضربه مي زند؛ در اين شرايط حساس تمام مربيان به دنبال اين هستند که با چنگ و دندان تيم و جايگاه خود را حفظ کنند ولي او هنوز تکليف باشگاه را مشخص نکرده است.

وي با ابراز ناراحتي از شيوه استعفاي ويسي از طريق رسانه ها و بدون اين که ابتدا باشگاه را در جريان بگذارد، عنوان کرد: مگر آقاي ويسي از طريق رسانه ها و صدا و سيما حکم مربيگري خود در استقلال خوزستان را گرفت که بعد از طريق رسانه ها استعفا مي دهد؟ اين اقدام او به جز لطمه زدن به تيم هيچ چيز ديگري نيست. اگر قصد او استعفا است پس چرا به صورت کتبي اين کار را انجام نمي دهد و چرا بازي رسانه اي را آغاز کرد؟

سلطاني گفت: با توجه به اقدام آقاي ويسي، از او به سازمان ليگ و کميته اخلاق هم شکايت کرده ايم زيرا او تيم را در بلاتکليفي محض قرار داده است.

ارسال در: شنبه 4 فروردين ساعت 14:32 (1397/1/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن